TRACIA a urcat pe locul 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ai auzit de expresia a scoate din context?
cam asta ai facut tu cu statisticile tale, de asta spuneam ca nu esti obiectiv :)

si fairytale nu inseamna zana de poveste ci inseamna basm sau poveste cu zane; e o diferenta destul de mare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

era un joc de cuvinte ... zanule :p .
statisticile sint cat se poate de reale , sint descarcate de pe twstats . de ce te deranjeaza ? e un moment neprielnic din istoria tribului tau ?
 

DeletedUser

pai si fragmentele scose din context sunt cat se poate de reale :))

moment neprielnic zici...avem un razboi echilibrat si 3 in care dominam ...:rolleyes:
 

DeletedUser

ce anume am scos din context ? statistici pe 48 ore ? vrei sa postez statistici dintotdeuna ? o pot face , dar nu cred ca e in avantajul nici unuia dintre triburile implicate .
ma luminezi si pe mine ce razboaie aveti ?
 

DeletedUser

sa incerc sa detailiez putin
statisticile tale sunt cat se poate de reale dar sunt in acelasi timp si irelevante; de ce?
nu stiu cazul GMNY dar in cazul ~arm~ e echilibru iar de LR inca nu poate fi vorba pentru ca doar ce au intrat in acest razboi; deci Tracia domina maxim un razboi (daca il domina si pe ala) iar tu ai incercat sa spui prin statisticile tale ca domina 3; cred ca am fost destul de explicit de data asta;


ma luminezi si pe mine ce razboaie aveti ?

poate am exagerat putin cand am zis 3 razboaie (unul e destul de mic si nu stiu daca poate fi numit razboi) , dar 2 sigur sunt (fara cel cu tracia); daca spun care fac off-topic :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

este echilibru intr-adevar in razboiul dintre arm si tracia , desi daca punem in balanta recrutarile masive ale arm din zona de interactiune arm-tracia si sprijinul masiv primit de catre acelasi arm din partea unui membru al familiei lor de triburi ( cu toate ca acesta are alianta cu tracia ) nu ar mai putea fii vorba de o situatie ct de cat egala ( asta daca echilibru inseamna diferenta de 30 de sate ) :

Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 208
Tabăra 2: 178
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,067,070
Tabăra 2: 1,792,815
Diferență: 274,255

image.php


acum , sa postez si ceva legat de o veche cunostinta :).
a se nota ca orice acuza adusa de catre mine unor persoane "de notorietate" in L6 se refera strict la stilul lor de a juca , nimic jignitor la adresa persoanelor "domniilor lor " .
kssnova - "mare om , mare caracter " , tu si cccostea aveti antecedente in destramat de triburi - vezi acvilla , pe care ati spart-o in bucatele mici , razbunandu-va pe anumite caractere care nu va facusera pe plac . credeti ca veti avea aceiasi sorti de izbanda cu tracia ? poate ca tracii au invatat ceva din istoria acvillei si nu vor lasa 2 zero-uri barate ( ca jucatori ma refer ) sa ii destrame .
cred ca motivele concedierii tale sint foarte clare pt toata lumea si nu are rost sa mai improsti cu gunoaie in altii pe toate forumurile : ai gresit si , in loc sa pleci capul si sa-ti vezi de innobilarile prietenilor tai ai preferat sa faci valva-n sat , isterie-n grajduri si "sa te dai cu sania" pe forum . poate ai dori sa ne vorbesti despre contractul incheiat intre tine si furia alba1 . cred ca ar fii mai interesant sa auzim despre incercarea de "amortizare" a unei "asa-zise" investitii .
vrei sa fii dragut sa o expui pe larg publicului ingaduitor ?
sa urmarim profilul acestui jucator deosebit :
Text personal Kssnova :

kryza = vanzare conturi, innobilari interne ilegale, concedieri pe motiv ca i-am facut raport unei persoane care m-a injurat de mama :)) MARE INTEMEIETOARE!

ce avem noi aici ?
acuzatii grave de incalcari de regulament aduse unui jucator de triburi . oare aceste reclamatii nu au fost luate in seama ? sau chiar ipoteza acestora sa fie o utopie ? daca paratul nu a fost blocat inca inseamna ca reclamantul a deformat adevarul ( mintit ) in acuzatii , de aici rezultand ca fapta de care a fost acuzat respectivul nu este probata . ma intreb atunci : de ce nu i se impune acestui kssnova sa-si modifice profilul ?

acum sa urmarim cuceririle acestui "titan" :

mari contributii

cum a luptat el din greu , saracanul ( aluzie la statutul sau ca jucator ) impotriva tuturor ( numai a dusmanilor tribului sau nu ): cum s-a zbatut el zi si noapte pt a mai cuceri cate un sat , iar cei din conducere il discriminau , il injurau si il lasau sa piara de "foamete" si lipsuri , cum a rupt el trupele altora ( celor din tribul sau , bine-nteles ) , cum a supravietuit el singur - singurel , fara sa fie ajutat decat de "milostivul" cccostea cel "cu merele de aur" , pe care l-a folosit de fiecare data cand a intrat in conflict cu alti colegi .
jos palaria , domnilor .
cu adanca plecaciune ,
azazel , jucator in valoare de 42 roni
 

DeletedUser

Ce stii tu sa-i caracterizezi pe toti mai azazel ... Ia zi tu dc esti asa un bun jucator de valoare de 42 roni ?
 

DeletedUser

este echilibru intr-adevar in razboiul dintre arm si tracia , desi daca punem in balanta recrutarile masive ale arm din zona de interactiune arm-tracia si sprijinul masiv primit de catre acelasi arm din partea unui membru al familiei lor de triburi ( cu toate ca acesta are alianta cu tracia ) nu ar mai putea fii vorba de o situatie ct de cat egala ( asta daca echilibru inseamna diferenta de 30 de sate ) :



recrutari masive ? =))))))


dar de voi ce putem zice ca iati invitait pe toti din ~M~ ? ;) pct punctaj normal ;) eu zic ca iti ti pliscu si sa joci acolo ca nu te vad fiind un mare zmau in acest razboi sau nici nu stiu cine esti defapt ;) oricum nu sunt curioasa dar daca o sa doresti sa vezi statisticile adevarate uitate la statisitici dupa ce dispar jucatorii din k 33
 

DeletedUser16039

este echilibru intr-adevar in razboiul dintre arm si tracia , desi daca punem in balanta recrutarile masive ale arm din zona de interactiune arm-tracia si sprijinul masiv primit de catre acelasi arm din partea unui membru al familiei lor de triburi ( cu toate ca acesta are alianta cu tracia ) nu ar mai putea fii vorba de o situatie ct de cat egala ( asta daca echilibru inseamna diferenta de 30 de sate )


ce recrutari masive din zona de interactiune ARM-Tracia? nene? esti cazut in cap?
vorbesti ca sa te afli in treaba? urmareste razboiu la T.V. si lasa`ne ca esti pe langa !!!

Tracia a recrutat din ~M~ masiv, nu ~ARM~ !!
:confused:
 

DeletedUser

mie ce mai mare aberatie mi se pare asta :
"sprijinul masiv primit de catre acelasi arm din partea unui membru al familiei lor de triburi "
tocmai mi-aim confirmat ca nu stii mare lucru despre acest razboi; pur si simplu arunci cu vorbe ;
si diferenta de 30 de sate are deasemenea o explicatie; ia numa urmareste ce se intampla pe k34 (conrinentul unde are loc razboiul)...
 

DeletedUser18817

o parte din ~M~ au mai mers in LR....si in ~S~........
Si inafara de Core007, D3vill09 si ghips07 au intrat in TRACIA
 

DeletedUser

o parte zici ?


macika
criogenix
ramos4venom

deja aici vezi o parte din conducere .... care sa dus in tracia .. sa iti zic ca tot k 33 care era dominat de ~M~ 50 % ii in tracia si restu a ramas aiurea ? oricum peste 10 mil ati primit in curtea vostra ;) ce primitori :))


sa nu ami zic ce oferte am primit eu de la traci ca sa vin la voi si bla bla
 

DeletedUser

=)))) dela@ draga , ma faci sa rad . cred ca sint foarte disperati tracii daca au incercat sa te recruteze . marele tau sat e la un pas de colaps .

of , of , cum sariti toti pe unul , nu toti pentru unul ... daca ati fii asa viteji si in alte circumstante .
in ce priveste recrutarile am precizat : zona de interactiune tracia/arm . vreti sa spuneti ca in K34 tribul arm domina ? era de sine statator ? nu va mai recunoasteti originile , voi , cei veniti din ~M~ si Heroes ? tu , kidlukas ai fi bun de membru de onoare al serviciului de informatii din arm . nu le sopteai tu cine e sitter pe contul fostului intemeietor heroes pt a-l bana ? nu ai fost tu cel care le-a confirmat , desi acel jucator avusese incredere in tine ? ce ai rezolvat ? doar blocarea unui fost coleg din Heroes care a preluat sitterul .

codita de zana , spui ca aberez ? ia uite ce venea pe un sat nou cucerit de tracia de la arm :

Titlu flo24 sprijină dedicatie pentru flo24
Expediat 23.02.09 14:48
Trimis mai departe în data de: 23.02.09 15:02
Trimis mai departe de către: horidani
din: flo24
Sat: xxx base xxx (535|306) K35
Către: horidani
Sat: dedicatie pentru flo24 (485|311) K34


Unităţi:
1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


jucatorul care trimisese sprijinul face parte dinr-un trib inrudit cu arm ( aceeasi familie ) , dar acel trib are alianta cu tracii . daca acel sprijin fusese trimis imediat dupa cucerirea satului de catre fostul proprietar din arm , ma intreb ( in ignoranta mea ) oare ce aparare au armagedonii de la "rude" pe sate cucerite cu mai mult timp in urma ? e doar o chestiune de probabilitate .. sau nu hmm .

cadaver , ca sa-ti raspund la intrebare : 42roni reprezinta echivalentul dispretului meu total .

core007 , iti recomand calduros L10 . acolo "traiul" e mai "ieftin" .
 

DeletedUser

=)))) dela@ draga , ma faci sa rad . cred ca sint foarte disperati tracii daca au incercat sa te recruteze . marele tau sat e la un pas de colaps .

of , of , cum sariti toti pe unul , nu toti pentru unul ... daca ati fii asa viteji si in alte circumstante .
in ce priveste recrutarile am precizat : zona de interactiune tracia/arm . vreti sa spuneti ca in K34 tribul arm domina ? era de sine statator ? nu va mai recunoasteti originile , voi , cei veniti din ~M~ si Heroes ? tu , kidlukas ai fi bun de membru de onoare al serviciului de informatii din arm . nu le sopteai tu cine e sitter pe contul fostului intemeietor heroes pt a-l bana ? nu ai fost tu cel care le-a confirmat , desi acel jucator avusese incredere in tine ? ce ai rezolvat ? doar blocarea unui fost coleg din Heroes care a preluat sitterul .

codita de zana , spui ca aberez ? ia uite ce venea pe un sat nou cucerit de tracia de la arm :

Titlu flo24 sprijină dedicatie pentru flo24
Expediat 23.02.09 14:48
Trimis mai departe în data de: 23.02.09 15:02
Trimis mai departe de către: horidani
din: flo24
Sat: xxx base xxx (535|306) K35
Către: horidani
Sat: dedicatie pentru flo24 (485|311) K34


Unităţi:
1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


jucatorul care trimisese sprijinul face parte dinr-un trib inrudit cu arm ( aceeasi familie ) , dar acel trib are alianta cu tracii . daca acel sprijin fusese trimis imediat dupa cucerirea satului de catre fostul proprietar din arm , ma intreb ( in ignoranta mea ) oare ce aparare au armagedonii de la "rude" pe sate cucerite cu mai mult timp in urma ? e doar o chestiune de probabilitate .. sau nu hmm .

cadaver , ca sa-ti raspund la intrebare : 42roni reprezinta echivalentul dispretului meu total .

core007 , iti recomand calduros L10 . acolo "traiul" e mai "ieftin" .

1 sat ha ?:|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus