TRACIA..doreste sa se destrame tribul acesta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deschid o noua tema ca sa vad cat de multa lume uraste tribul care a facut lumea a 6 sa nu mai fie cea mai plicticoasa dintre lumii:D
 

DeletedUser

O da fix despre voi o sa vorbim:))Iliuta iliuta:)) numai de prostii te ti:))Gasesteti si tu ceva de facut mai bun decat sa stai sa postezi asa ceva pt ca sincer Tracia sau cum va numiti voi nu sunteti chiar asa IMPORTANTII cum credeti voi:))A da acum vei zice ca daca nu erati asa importanti nu postam aici...dar vei gresi enorm crezand asta pt ca nu e decat un simplu sfat...TE FACI DE RAS prietene!!!
 

DeletedUser

pai daca recruteaza din toate triburiile de pe lume si nu se mai uita cum sunt pozitionati pe harta normal ca la un moment dat este full si nu se ma intelege niimc! .... asa ca numai are rost asemenea topicuri ! oricum recunosc ca in TRACIA am crescut si acum tradez dar asta e :|
 

DeletedUser

Lumea 6 va ramane o lume a tradatorilor/fricosilor,a frustrarilor(pentru unii),a jucatorilor de top crescuti numai din interne si a fuziunilor de dragul clasamentului.Invatati sa mai jucati si pentru distractie pentru ca veti pierde toata frumusetea jocului
 

DeletedUser

nu este vorba ca dorim ca tribul sa se destrame dar de-a lungul timpului mi se pare ca au luat niste decizii cam pripite...care mai devreme sau mai tarziu se vor intoarce impotriva lor:D
 

DeletedUser

Chiar credeti ca sunteti chiar atat de importanti incat sa va urasca chiar asa de multi oameni?
N-ai ce face, fetito:))
 

DeletedUser

pai nu stiu ce sa zic....pana acum a postat ceva lume...si cu cat posteaza mai multi cu atat tu vei deveni mai repede un [vlad] neg [o]


nu sunt fetitza.....
 

DeletedUser

Nu am inteles ce ai vrut sa zici cu faza aia, totusi, crezi ca daca posteaza inseamna ca si vor asta sau ca le pasa?te-ai gandit ca oamenii n-au ce face...de exemplu eu ma plictisesc si va iau in ras putin...
 

DeletedUser

mistikal nu ai tradat nimic cum nici eu nu am tradat sau oricare a pelcat din tracia in alte triburi ... pur si simplu am fost "prostiti" si ma bucur pt unii care s au trezit

nu dorim sa se destrame ca veti cauta alte triburi .. deci stati uniti sa va putem cucerii

si pt tine kryza (ca nu mai stiu care cont il folosesti) nu mai incerca sa aplici aceasi metoda ca celor din haita ... urmaresti acelasi tipar si iar ai sa te faci de ras
 

DeletedUser

Lumea 6 va ramane o lume a tradatorilor/fricosilor,a frustrarilor(pentru unii),a jucatorilor de top crescuti numai din interne si a fuziunilor de dragul clasamentului.Invatati sa mai jucati si pentru distractie pentru ca veti pierde toata frumusetea jocului

Nici nu puteai spune mai bine. Nu credeam ca se va ajunge chiar asa de departe, ca cel cu care ai jucat de la inceput, cu care ai dat atacuri la secunda cand aveai doar 2-3 sate acum sa iti puna cutitul la gat. Jucatori mai fricosi si mai ahtiati dupa sate si dupa puncte ca aici chiar nu am mai vazut.
 

DeletedUser

nu este vorba ca dorim ca tribul sa se destrame dar de-a lungul timpului mi se pare ca au luat niste decizii cam pripite...care mai devreme sau mai tarziu se vor intoarce impotriva lor:D

Decizi pripite? Sincer eu vad acuma un trib unit , au plecat toti fricosii si vor mai pleca inca vreo 5-6 dar dupaceea ? Sunt curios cum vor arata statisticile in o luna
 

DeletedUser

ma bucur ca ati format o elita "care este" ... vorbim peste o luna
 

DeletedUser

Ma bucur ca ti`ai schimbat atitudinea asa ca vom "vorbi peste o luna" cand ajung mai aproape de tine sa putem sorbii o cafea
 

DeletedUser

tlw..... vezi ca ramos nu mai are cu cine juca sah de la voi...ca doar dasadsdsdsdsdsa ala sau cum ii se spune tocmai a plecat in ~LEX~..asa ca o sa jucam impreuna sah [mat] cu tine ....apropo tema aleasa de mine e gresita pt ca multi vor tracii la pamant dar nu vor avea satisfacita asta ...in schimb F~ARM~ stiu sigur ca in 2 3 zile se duce .....

sunt curios in ce trib o sa mergi tu cand o sa pice arm-ul???
 

DeletedUser

rog un moderator sa stearga tema pntru ca nimenii nu mai doreste sa se destrme tracia ...acuma toti se roaga la" DUMNEZEU SA SE INTAMPLE ASTA"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus