TRACIA vs Romans

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: Romans
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 16,741
Tabăra 2: 7,775
Diferență: 8,966

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 102
Diferență: 48

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 129,912,027
Tabăra 2: 37,735,924
Diferență: 92,176,103

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,125,807
Tabăra 2: 749,822
Diferență: 375,985

image.php
 

DeletedUser16873

alianta aia de 200 de ani a luat sfarsit? :rolleyes: si daca intrebai acum 4 luni ambele tabere daca vor face razboi ziceau nuuuu :D:D , cel mai bun sa castige
 

DeletedUser21384

2 TRACIA 69.976.458 149.201.753 226 660.185 14779 10.096

12 Romans 32.430.343 55.633.592 189 294.358 6190 8.988

se tine bine Romans.. ;)
 

DeletedUser18817

Stati linistitit.
Ce trib sunt Tracii!!!! Ne ataca pe la spate noaptea sa ne ia sate si apoi a 2-a zi noi trebuie sa vedem daca e razboi si cica ne confirma Kryza asta.........
Aviz aliatiilor TRACIEI......sa va asteptati la asta
 

DeletedUser18817

si apropo, intrebati pe traci cati au adus deja de la noi in perioada asta de timp?
Le e teama sa lupte cinstit......au inceput recrutarile....ei si academiile lor
 

DeletedUser

Voi incepe prin a spune tuturor Hristos a inviat! si sarbatori fericite! .........
Iuly123 ce sa zic mare jucator esti ......

Inamici învinşi

Clasament Cantitate
Ca atacator 1,367 946,804
Ca apărător 3,246 212,516
Total 2,008 1,159,320


daca erai si u mai inspre dusmani nu cred ca mai stateai in romans ....... asa ca nu sthu dc zici de altii......
 

DeletedUser18817

sa postez raportul?
Eu ma fost invitat in ~S~....
Si voi rapid invitati tot in zona si daca nu va iese incepeti amenintarile......
Poti sa zici ca nu e adevarat?????????
 

DeletedUser

sa postez raportul?
Eu ma fost invitat in ~S~....
Si voi rapid invitati tot in zona si daca nu va iese incepeti amenintarile......
Poti sa zici ca nu e adevarat?????????

tare nu sthu ce treaba are cu tracia ......


uite motivul incetari aliantei:



Kryza astăzi la ora 10:25
Din acest moment alianta cu [ally]Romans[/ally] a incetat .
Motivele :
Mereu fac parte neutra atunci cand vine vorba de razboaie , refuzand sa se implice onorabil si preferand sa rezerve sate de barbari ... " fara numar " daca e sa folosesc o expresie mai vulgara . Singurii lor dusmani de pe harta au fost nefericitele de sate pe gri , asupra carora se avanta mereu cu mare voiosie , satisfacandu-si pofta de puncte indiferent daca aceste sate pe care le cuceresc provin de la aliati sau de la jucatori neutri , sau daca au fost in prealabil rezervate de catre altii . Daca ar fii vorba de atata lucru ar fii bine ... dar ei nu se multumesc doar sa le ia , ci refuza sa le cedeze cand li se atrage atentia ca au intrat peste rezervarea altora . In ultima vreme nu am mai putut media pe cale diplomatica problemele legate de incalcare de rezervari , a fost nevoie sa recurg la forta pt a le impune regulamentul comun !
Poate ca multi dintre voi vor spune ca am incalcat regulile aliantei , neanuntandu-i inainte cu 24 de ore de incetarea aliantei , dar nu mai sintem dispusi sa toleram ca aliati un trib care nu face decat sa profite de pe urma razboaielor celorlalte triburi .
Daca ar exista pe triburi un cod al onoarei care sa trebuiasca respectat , Romans ar fi primii in randul celor care l-au incalcat . E inacceptabil sa stai mereu pe margine sa te uiti la altii cum se lupta si tu sa profiti recrutand jucatori care raman pe diafara in urma fuziunilor sau a razboaielor ! Nu acesta este drumul de urmat al unui trib onorabil ! Nu este aceasta CALEA de urmat , ceea ce merita pastrat trebuie sa fie trecut prin varful sulitei si stropit cu sange dusman , nu cu resturi si gunoaie barbare !
Sa aleaga : ori pun mana pe arme , ori sa stea la masa saracului !
Atat am avut de spus , tracilor . Daca exista voci care se vor ridica impotriva , sa mi se adreseze acum !

Kryza
 

DeletedUser18817

il stiu......l-am auzit fara sa vreau.....
Avem acum razboiale de dus....nu o sa mergem toti la voi ca altii
 

DeletedUser

Offf Kryza , nasol cand o incepe bombardamentul ala masiv , nu uita , dupa ce`mi aduc aminte , cam 2 luni si ti s-a dus nordul :)

Daca nu stii secretele alea mari de la 3.000.000 in jos cam pina la 2.500.000 ar fi cam de genul ruperea masiva a nordului si incepe traiectoria aia buna ... crezi ca daca ai facut 70.000.000 se vor tine de trib ? :D se rup si se departajeaza de TRACIA .
 

DeletedUser18817

eu deocamdata nu mai comentez.....atat zic trib de nimic.
Inafara nu unele persoane de acolo....se stiu ele
 

DeletedUser14336

pai si voi romans nu sunteti mai presus decat ei daca toti membrii tribului mor de frica in fata unui razboi si tot timpul aleg calea mai usoara adica intrarea in tracia...tracia este un trib care si-a castigat razboaiele prin recrutarea dusmanilor...romans nu stiu cum ati ajuns pana aici,voi pana acuma din cate stiu eu cel putin 3 sfert de cand a inceput lumea 6 nu ati avut nici un razboi...
bafta ambelor triburi
 

DeletedUser18817

am avut.....dar triburile s-au dizolvat....
S-au vazut multe caractere slabe......asta e
Cel mai bun sa castige
 

DeletedUser18817

Eu atat vreau...sa castige cel mai bun pe campul de lupta cum s-ar spune...Nu prin recrutari...dar ce sa mai vorbesc pentru ca TRACIA este cunsocuta ca asa castiga ea razboialele: Recrutari masive ale dusmanilor
 

DeletedUser14336

si voi daca ati fi avut jucatori de potential nu ati fi fugit in tracia,e cu 2 taisuri aici asa ca...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus