TRACII UNITI prescurtare FORCES

  • Autor subiect DeletedUser14474
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14474

salutare daca vreti un trib unit de viitor si puternic FORCES este ideal nu am fost un trib mare pe lumea a4a dar din februarie si pana acum am tinut pieptcelor din equilibrium master si toata familia lor doar cu 100 de membri .
Va asteptam solicitarile de a intra intr-un trib democrat in care toata lumea va avea drept de invitatie si circulara iar actiunile tribului de vor supune la vot .
la noi nimeni nu va comanda pe nimeni ne vom sprijini doar cu armata si resurse si ne vom imparti pareri dar nu vor exista prdine doar cate o rugaminte drepturile se vor da dupa activitatea fiecaruia pe forumul tribului si dupa cati membri va aduce fiecare deci va asteptam in zona de nord est
 

DeletedUser

de ce nu?

sunt de acord,daca vrei sa formezi un trib,trebuie sa-l dormezi de la inceputul,si sa strangi membrii cat mai repede
 

DeletedUser14474

de ce sa nu se numeasca tracii? asa ne numim si pe lumea a4a asa ne vom numi si aici
 

DeletedUser

"toata lumea va avea drept de invitatie si circulara "wow.. super, putem sa jucam fazan prin circulare?
 

DeletedUser14474

da se poate orice si toata lumea are dretul de a decide actiunile tribului prin vot . normal ca trebuie sa ne supunem majoritatii
 

DeletedUser14474

Vedem poate vei avea idei si in obtinerea aliantelor ca ne trebuie un diplomat ce spui?
 

DeletedUser14474

Bine ca mi-ai spus de la inceput atunci munistru de finante? Care este un fel de guvernator de materii?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus