Tranc

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36524

Stimati colegi de lume

Cine ce stie despre ei :D ? Si mai ales, cat estimati ca or sa tina?
 

DeletedUser41319

Au inceput bine din cate am inteles sunt vreo 60 de oameni care sunt toti prieteni adunati de pe mai multe lumi tineiva bine sar putea sa aveti surprize daca stiu sa coordoneze jocul;)
 

DeletedUser39591

Va rezista mult tribul...daca margot1 va fi la conducere :cool: :D
 

DeletedUser41319

nu stiu daca este in conducere sau nu dar stiu ca sunt multi oameni acolo care au facut performanta asa ca imi cam fac griji
 

DeletedUser41319

ii tine pana apar nobilii

voi aveti un trib care face aliante doar de dragu de a le face sau sa va ajutati intre voi nu prea cre ca o sa fiti priviti calumea daca veti face tradari (o data daca ai tradat nu te mai ia nimeni pentru ca veti face acelasi lucru si acolo)


Bafta la joc!
 

DeletedUser

rs4g6.gif



Atat am sa zic , Minim 6 luni nu veti scapa de noi ..... Indiferent cu cine va fi sa ne batem nu avem cum sa pierdem !!!!
 

DeletedUser29146

DIn cate vad castus e acolo...pe lumea 26 a fost banat...si dus a fost pentru mai multe conturi...Oare va pati asa si aici?
 

DeletedUser41319

castus lumea 26 hmm daca stiai sa faci un twstats vedeai ca pe 26 doar 1 sat a avut si cu ala joaca si acuma si este in margine daca nu ma lasa ochii

eu zic sa mai invatati umpic jocu asta si pe urma sa vorbiti de el

nu fac parte din tribu Tranc dar stiu ca va pune probleme si nu se joaca pe conturi duble pt ca am facut deja 2 sesizari si tot tribu e curat deci mai bine ati juca si nu vati mai plange atata;)
 

DeletedUser41319

margot1 este un/o jucatoare buna din cate observ profilul ei spune multe si cred ca si caracterele ei de jucatoare si performantele pe care lea facut pe alte lumi sunt bune
 

DeletedUser33206

voi aveti un trib care face aliante doar de dragu de a le face sau sa va ajutati intre voi nu prea cre ca o sa fiti priviti calumea daca veti face tradari (o data daca ai tradat nu te mai ia nimeni pentru ca veti face acelasi lucru si acolo)


Bafta la joc!



inseamna ca si cu tranc am facut doar de dragul de a le face?
 

DeletedUser29146

castus lumea 26 hmm daca stiai sa faci un twstats vedeai ca pe 26 doar 1 sat a avut si cu ala joaca si acuma si este in margine daca nu ma lasa ochii

eu zic sa mai invatati umpic jocu asta si pe urma sa vorbiti de el

nu fac parte din tribu Tranc dar stiu ca va pune probleme si nu se joaca pe conturi duble pt ca am facut deja 2 sesizari si tot tribu e curat deci mai bine ati juca si nu vati mai plange atata;)


Curios...daca nu era langa mine pe harta numai ziceam..dar poate sa iti zica si el ca a fost banat si ca a ajuns barbar...sat de 4 k..o fii inceput din nou ,nu ma intereseaza ...dar am vrut sa iti arat ca vorbesti sa te afli in treaba.Cand inveti mai multe anunta-ne si pe noi .

Spor :))
 

DeletedUser

Tranc este genul de trib care a intrat ca si pre-made aici.. cel putin asa cred. pe langa asta si-au facut 4 academii tot in acelasi continent. isi cam au asigurat continentul, probabil o sa domine acolo.
 

DeletedUser5970

cyborgHack în data de 01.12. la ora 19:33
bai vrei sa vezi ca din 5 triburi Tranc posibil sa ajungem cu toate in top ???


Toata conducerea familiei Tranc se cunoaste , Noi suntem de pe lumile 20 - 26 chiar si de pe clasic , aici toti ne-am adus prieteni si cum limita e doar 80 unde crezi ca iam baga pe restu .... de aceea sunt asa multe triburi , ele nu`s academie , sunt mai mult de cat aliati ... e complicat si nu am timp sa iti explic sau sa dau informati din casa ....
 

DeletedUser

cyborgHack în data de 01.12. la ora 19:33
bai vrei sa vezi ca din 5 triburi Tranc posibil sa ajungem cu toate in top ???


Toata conducerea familiei Tranc se cunoaste , Noi suntem de pe lumile 20 - 26 chiar si de pe clasic , aici toti ne-am adus prieteni si cum limita e doar 80 unde crezi ca iam baga pe restu .... de aceea sunt asa multe triburi , ele nu`s academie , sunt mai mult de cat aliati ... e complicat si nu am timp sa iti explic sau sa dau informati din casa ....

inseamna ca o sa iasa ceva frumos acolo la voi. nu stiu de ce am impresia ca o sa va certati ( sa se certe ) intre voi conducerea cat de curand.
 

DeletedUser

ccg13 ai o scunda rabdare ca apare capitanu imediat si te lamureste :))) cand va fi on am sal rog sa posteze aici un raspuns la intrebarea oficiala


" Stimati colegi de lume

Cine ce stie despre ei ? Si mai ales,
cat estimati ca or sa tina? "
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus