Trance_Music Trib

  • Autor subiect TranceLover
  • Data de început

DeletedUser

Sal tuturor
Tocmai a fost infiintat un nou trib "Trance_Music"....cu ajutorul vostru se va marii si va deveni tot mai puternic...VA ASTEPT...:)

P.S. nu trebuie sa ascultati neaparat muzica trance ca sa faceti parte din acest trib, este deschis TUTUROR!!!!

prescurtarea este "Music".....


SPER SA REUSIM SA FORMAM UN TRIB CAT MAI MARE SI MAI PUTERNIC, CU CATI SUNTEM MAI MULTI CU ATAT MAI BINE!!
 

DeletedUser

TranceLover
Junior Member


Adaugã data: 05/03/07
Discuþii: 2 Heeeeeelllllllpppppp

--------------------------------------------------------------------------------

sal tuturor
am si eu o intrebare.....atat timp cat stau online la satul meu se "lucreaza" sau merge singur oricum?...ca nu am prea inteles
tu pui intrebari de genul asta si vrei sa ai trib??/ .. mai intati intrii si tu intr-un trib sa vezi si tu cum sta treaba .. sa vezi si tu care e rteaba cu jocul asta in primul rand .... si dupa sa iti faci trib
 

DeletedUser

tu pui intrebari de genul asta si vrei sa ai trib??/ .. mai intati intrii si tu intr-un trib sa vezi si tu cum sta treaba .. sa vezi si tu care e rteaba cu jocul asta in primul rand .... si dupa sa iti faci trib


Eu experimentez tot....:)
 

DeletedUser

Titlu TranceLover te-a invitat în tribul 'Trance_Music'
Expediat 03.05.07 20:56
TranceLover te-a invitat în tribul Trance_Music
:eek:

Neah, m-am razgandit :rolleyes:
 

DeletedUser

copii astia care te amagesc sunt deja intr-un trib si nu cred ca au sal paraseasca.....
 
Sus