Transformare in sat de barbari?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna
Pe lumea 13 cel pe care-l ataci constant si-i distrugi o mare parte din cladiri nu se transforma in sat de barbari?L-am atacat pe unu de langa mine si-i i-am adus zidul,cazarma,ferma,cladirea principala la 0 dar inca mai traieste.Cand se transforma in sat de barbari,daca se transforma?
Multumesc
 

DeletedUser

Dupa 2 saptamani de inactivitate, sau daca isi sterge contul...Poti sa ii duci satul si la 5 puncte el tot ramane in joc. :)
 

DeletedUser4610

Buna
Pe lumea 13 cel pe care-l ataci constant si-i distrugi o mare parte din cladiri nu se transforma in sat de barbari?L-am atacat pe unu de langa mine si-i i-am adus zidul,cazarma,ferma,cladirea principala la 0 dar inca mai traieste.Cand se transforma in sat de barbari,daca se transforma?
Multumesc

cum sa-i distrugi cladirea principala la 0 ?
 

DeletedUser

Mai poate deveni sat de barbari dupa ce incalca grav vreo regula si il prind adminii,si il pun sa o ia de la inceput...dar daca intra macar 1 data pe saptamana,nu devine sat de barbari
 

DeletedUser

Buna
Pe lumea 13 cel pe care-l ataci constant si-i distrugi o mare parte din cladiri nu se transforma in sat de barbari?L-am atacat pe unu de langa mine si-i i-am adus zidul,cazarma,ferma,cladirea principala la 0 dar inca mai traieste.Cand se transforma in sat de barbari,daca se transforma?
Multumesc

cum naiba i-ai distrus cladirea principala la 0?:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus