Trenulet de nobili

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt foarte curios cine a mai strans destule resurse pentru a avea un astfel de trenulet, bine asta in afara de un anumit jucator din noobs.
 

DeletedUser

daca citeai forumul vedeai si pe altcineva: daca citeai forumul vedeai si pe altcineva!
 

DeletedUser

Pai am vrut sa vedem cine sunt cei care se lauda. Din aceasta cauza am deschis acest topic. Si credeti-ma citesc forumul destul de des. Si ca sa raspund la intrebarea daca era necesar un astfel de topic, nu este necesar asa cum nu sunt necesare 80% din topicuri, dar nu vad cu ce ar putea deranja pe cineva un astfel de topic bine asta in afara de faptul ca sunt prea multe topicuri deschise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nimeni nu a strans suficiente resurse sa faca un trenulet de nobili? Hai nu fiti timizi, postati aici sa avem si noi material de dezbateri.. Dau luna de pe cer celui care posteaza un trenulet de nobili :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4991

Numărul generaţiilor de nobili care mai pot fi createLimita - GN: 4
- GN existente: 2
- GN în producere: 1
- numărul satelor cucerite: 0
Mai pot fi create: 1

sal
 

DeletedUser

Stiu cel putin 1 jucator care si-a luat satul/satele cu trenulet de nobili :)
 

DeletedUser9103

stiu si eu pe unul :))
Uitate la mesaje amunzante sa te convingi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

viatza-i dura! asta e...plang in pumni, imi dau palme... sper totusi sa-mi revin psihic dupa aceasta drama si sa pot spune ca am trecut peste. e greu...nu stiu daca voi reusi, dar voi incerca. am creat in noobs un departament special de consiliere pentru cei care-si rup trenuletul de nobili si sper sa-si faca datoria si sa ma readuca pe linia de plutire.

vorbind serios acum...sa se mai rupa trenuletele de nobili e ceva normal. nu exista atacul perfect in jocul asta. oricum felicitari pentru sitterul contului atacat:) si pentru netul care-l are:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus