Trib A.B.C

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un prieten a facut azi un trib ABC cu care vrea sa continue pana....oboseste. Nu are cont pe forumul romanesc asa ca m-a rugat pe mine sa fac acest topic.
Doreste sa invete incepatorii sa fie cat mai onesti in joc si sa joace cat mai bine. experienta are suficienta cat sa invete pe multi.
Tribul se numeste A.b.C. si gasiti detalii la profilul tribulul respectiv.
A vrut sa fac acest topic in speranta ca poate vreun incepator va vedea mesajul si va dori sa invete mai mult.

numele lui este "sic transit gloria mundi".
primeste pe oricine in trib cred, indiferent de zona pentru ca nu doreste sa tina in trib decat temporar jucatorii, pana cand acestia ajung sa cunoasca jocul...



ps. asta vrea el sau cel putin asta am inteles eu ca vrea.
 

DeletedUser

da, exista dar a schimbat numele ca sa nu para ca e un plagiator. Tribul se numeste IT-abc si intemeietor e tot el (sic transit gloria mundi)
 

DeletedUser36524

Trebuie sa il felicit personal pe jucator, poate il si ajut cu ceva. Mi se pare o idee exceptionala.
 

DeletedUser36524

Totusi este o initiativa destul de buna ;) Fiecare trebuie sa lasam ceva in urma noastra, ca doar nu vom juca Triburile pana la batranete.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Topic inchis. Toti cei interesati de ideea tribului ABC, cautati tribul pe harta.

Pentru nelamuriri si probleme, PM.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus