Trib & academie

DeletedUser

Poate vi se pare o prostie , dar as propune ca academie sa fie infiintata de undeva din trib , doar de un intemeietor , iar el sa fie intemeietor si in academie , si sa existe 3 tipuri de conducere , conducere in academie , conducere in trib , conducere academie si trib.
Sunt multi jucatori care nu vor sa paraseasca tribul pentru academie , asa ca intemeietorul il va putea muta cu un simplu click "muta in academie" sau "muta in trib" , astfel sa apara si pe prima pagina a tribului "jucatorul cutare a fost mutat din trib/academie in academie/trib"!
Academia sa nu apara in lista clasament triburi , ci sa apara acolo unde sunt punctele , numar de membri etc. sa scrie academie si sa scrie numele academiei , iar la pagina tribului , sub site , sa apara "Academie : FRS-A"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

Poate vi se pare o prostie , dar as propune ca academie sa fie infiintata de undeva din trib , doar de un intemeietor , iar el sa fie intemeietor si in academie , si sa existe 3 tipuri de conducere , conducere in academie , conducere in trib , conducere academie si trib.
Sunt multi jucatori care nu vor sa paraseasca tribul pentru academie , asa ca intemeietorul il va putea muta cu un simplu click "muta in academie" sau "muta in trib" , astfel sa apara si pe prima pagina a tribului "jucatorul cutare a fost mutat din trib/academie in academie/trib"!
Academia sa nu apara in lista clasament triburi , ci sa apara acolo unde sunt punctele , numar de membri etc. sa scrie academie si sa scrie numele academiei , iar la pagina tribului , sub site , sa apara "Academie : FRS-A"

Deci de unde sa incep? ... a da .. Contra ,
Motive:
1.inutil
2.Jocul se numeste triburile nu academiile
3.Enervant
4.Ma reptet dar .. Inutil
 

DeletedUser

99,99% din academii sunt conduse prin siter sau multicont/legatura de net ( ceea ce in 75% din cazuri tot multi este )
 

DeletedUser

*Ghost*, ceea ce propui tu e cam tot una cu revenirea la triburile fara limita de membrii..
 

DeletedUser

deci , sa va iau pe rand

*Ghost*, ceea ce propui tu e cam tot una cu revenirea la triburile fara limita de membrii..

da , dar de data asta poti sa faci unele chestii pe care nu doresti sa le faci cu jucatorii mici care doar se baga ca musca-n lapte si te tot streseaza ca vor si ei sa participe la nu stiu ce razboi

99,99% din academii sunt conduse prin siter sau multicont/legatura de net ( ceea ce in 75% din cazuri tot multi este )

daca ai vazut un trib , pardon.... daca tu faci asa , nu inseamna ca toata lumea face asa :)

Deci de unde sa incep? ... a da .. Contra ,
Motive:
1.inutil
2.Jocul se numeste triburile nu academiile
3.Enervant
4.Ma reptet dar .. Inutil

bine ma .... utilule , fa tu o propunere la care sa nu imi vina sa rad de cat de idioata e ideea(nu ca tu nu ai fi)

PS: ovi si chevyx , daca ati incercat sa ma insultati sa stiti ca nu v-a iesit , si la asa raspuns de la voi , asa raspuns de la mine

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40250

Hmm...eu zic sa te lasam pe tine Ghost sa updatezi astfel de chestie.E usor sa dam toti Pro si sa lasam treaba pe carmi.
Ideea e buna,dar ar fi mai bine sa iti expui ideile in pagina principala la Suport sau intreabal pe adenauer daca poate sa modereze astfel de versiune,probabil prin 2016( :rolleyes: )
 

DeletedUser

daca ai vazut un trib , pardon.... daca tu faci asa , nu inseamna ca toata lumea face asa :)

te-as ruga ca azi , maine sau peste 3 ani sa nu te pronunti asupra modului meu de joc daca nu il cunosti si daca nu ai jucat vreodata cu mine .
ps : eu sunt contra academiilor , prea mare bataia de cap ca sa merite . copii care zic ca le conduc si habar nu au de joc am vazut multi ... stiu si altii destul de bine ca am dreptate in ceea ce am postat mai sus .
nu dragule , nu am incercat sa te iau peste picior deloc , nu-i o propunere atat de idioata ca sa faca asta . n-am dat pro pentru ca 1001% va fi ignorata de ... si n-am vrut sa ma obosesc :(
 

DeletedUser39696

deci , sa va iau pe rand


bine ma .... utilule , fa tu o propunere la care sa nu imi vina sa rad de cat de idioata e ideea(nu ca tu nu ai fi)

PS: ovi si chevyx , daca ati incercat sa ma insultati sa stiti ca nu v-a iesit , si la asa raspuns de la voi , asa raspuns de la mine

mah lasate .. deci lasate ca esti afon cu jocul .. deci instrctiuni :

1.Log in
2.Setari
3.Setari
3..Sterge cont
4.Confirmarea parolei
5.Ok!

ps: bine ma .... utilule , fa tu o propunere la care sa nu imi vina sa rad de cat de idioata e ideea(nu ca tu nu ai fi)

ma simt ofensat .. deci doar de curiozitate zi lumea si contul cu care joci .. dau esti unu din "daia" care joaca pe toate lumile ?

app: nu zic contra pentru ca nu vreau ci pentru ca este CRETINA sugestia (la fel si posesorul , daca tot ne apucam cu jignirile)
2. nu este o propunere , este o pierdere de timp prin citirea a 10-20 r pline cu idiotenii
3. multi isi fac cont azi si porpun maine .. urasc asta

PSS: am vazut ca ai cont dupa 1.08 abia acum .. deci sa nu crezi ca te discriminez .. , nu pur si simplu e Cretina propunerea , pardon .. am specificat nu este o propunere .. si sper ca am incheiat

Un moderator sa inchida topicul ?

re edit: exact cum credeam ...

Lume Rang Jucător Puncte Sate Trib
RO4 1081 *Ghost* 232 1 Nimeni
RO10 692 *Ghost* 149 1 Nimeni
RO25 2342 *Ghost* 126 1 NOVA
RO26 3032 *Ghost* 2,001 1 FRS-A
ROC1 3602 *Ghost* 103 1 Nimeni

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Cred că puteți dezbate o propunere și fără jigniri, așa că vă rog încetați cu copilăriile.
 

DeletedUser39696

for alex : eu am inteles dar daca ne uitam cine a inceput ..
PS: am luat vreun punct :D .. daca nu ms ;)

si daca ma intrebi fantomita iti raspund a caracteriza nu inseamna a insulta .. uitete in DEX ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus