[Trib] Cavalerii Negrii - L39

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aceasta este pagina tirbului Cavalerii Negrii.
Cavalerii Negrii este o "societate" care apreciaza epoca medievala, cavalerii, etc.
Prima data cand a fost facut acest trib a fost pe Lumea 39, acuma mai este pe inca cateva lumii, dar va rog sa nu confundati celelalte triburi cu acesta, nu toate au acelasi conducator. :D
Deci daca vreti sa intrati in trib, sau sa discutam lejer despre acest trib o putem face aici.

Sper ca nu incalc nici o regula creeand acest subiect de discutii.
Daca am incalcat o regula va rog sa ma anuntati. Tin sa precizez ca acest subiect este legat si de lumea 39.
Daca am pus thread-ul intr-un loc gresit rog personalul sa-l mute in locul potrivit.
 

DeletedUser

Cavalerii Negrii

nu pot edita primul post.
Dar oricum cred ca voi pune descrierea aici.

Informatii : Cavalerii Negrii a fost infiintat de catre mine Denisches. Noi suntem o societate care apreciaza epoca medievala, cavalerii etc.
Descrierea tribului: Calvareii Negrii sunt cei mai puternici cavaleri si cei mai nemilosi. noi ne folosim puterea si" experienta" in lupte pentru o victorie totala si nu dam inapoi unei batalii. Cavalerii se ajuta unii pe altii oricand au nevoie.
Nume: Cavalerii Negrii
Prescurtare: CN
Conditii de admitere:
- comportament si limbaj decent
- sa fi activ macar odata pe saptamana pe Lumea 39
- punctaj in crestere (punctajul il cresti construid,imbunatatind si cucerind sate)
- nu te certa cu alti jucatori
- respecta regulamentul de baza al jocului
Titluri:
TitluDrepturiCum obtii titlulCum pierzi titlul
Diplomatdiplomatie, poate invita, membru de inscrederefiind membru de cel putin 2 saptamani si castigam dreptul "membru de incredere"Abuz,declaratii fara consultarea echipei intregi
Moderatorforum ascuns, membru de incredere,moderator al forumului, poate invita alti jucatorirespectand regulamentul, si avand un limbaj decent pe forumul tribuluiinsulte, injuratori, abuz
Conducatordreptul de conducatorconviganduma pe mine ca-l merita si 2 saptamani de joc in tribla cea mai mica indoiala a mea sau votul intregi echipe
General toate drepturile inafara de conducatorconvingerea mea sau votul liber al tuturor din echipajul tribuluiabuz sau votul intregii echipe
Mesagermembru de incredere, poate trimite mesaje intregului trib1 saptamana de joc, comportament decent, convingerea meamesaje spam, abuz, ori care alte 3 incalcari ale regulamentului.

Toti membri care joaca de cel putin 3 zile in trib pot invita alti jucatori.
Daca cineva nu-si primeste rangul sa anunte pe forumul tribului. Ori nu a fost acceptat ori am uitat sa-i dau drepturile si titlurile.
Cu timpul se va mai adauga/modifica regulamentul si celelalte, regulamentul nou va fi anuntat pe forumul tribului.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus