Trib de avansati de pe toate lumile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9937

App

io nu va prea cunosc da visez si io la l7 si visez frumos :X

App. pe ce lumi mai jucati? Asa...din interes :D
 

DeletedUser5630

bun conceptu' asta de mass-concediere :D
am concediat aproape 300 de membri ai tribului 300 de pe lclasica intr-o zi :))
 

DeletedUser8950

aquilla...Daca-ti dau o bere vi la mine in trib?:DImi fac si eu pe l7 trib de n00bi sexperimentati;) Ce stiti voi,betivani no1:))


Specific...E stejarel!!!
 

DeletedUser11197

.

W.A.S.T ... intra si u pe id meu plz ... bsnake_triburile ca sa vb cv
 

DeletedUser

Se face un trib cu jucatori de pe toate lumile existente. Tribul se va numi FAUST. Toleranta va fi 0. In primele 3 zile, noobi vor disparea din trib. Cei ce vor sa faca parte din acest trib, sa imi ceara invitatie cand se deschide lumea. Noi ne punem in NV.

Bafta.

Sunt si eu curios cum determini ca un jucator e noob in doar 3 zile (nr de puncte e irelevant, exista diferite metode de a juca, unele implicand pct foarte putine)... Sunt curios daca vine un jucator de pe tw super bun (nu stie nimeni asta :D ) si vrea sa intre in trib o sa fie primit sau nu (foloseste alt nume decat pe tw si daca il intrebi de experienta spune ca are dar nu vrea sa dea nici un fel de detalii)? Sau alt caz revine un jucator bun de pe ro care sa zicem a dat contul lui unui prieten, deci o sa foloseasca alt nume, o sa fie primit sau nu in trib?

Scuze ca postez asta tarziu, sunt ocupat cu alte lucruri si nu mai am timp sa ma uit pe forum, de altfel in joc am sitter. :)

Un jucator cu pct multe poate sa fie un noob crunt... Un jucator cu scor mare la inamici invinsi poate sa fi avut noroc de atacuri ridicole unul dupa altul. Sunt si eu curios cate atacuri de genul 200 topoare 100 cavalerie usoara (eventual si un nobil pe aici ca omul e convins ca ii iese, probabil se gandeste ca trupele mele sunt bete moarte printr-un bordel) sunt necesare sa imi dea jos apararea de pe l6.... (am vazut jucatori la 3k puncte dand atacuri mai slabe decat asta...)

Ai mari sanse daca faci un trib de jucatori buni sa nu se inteleaga intre ei, sa nu fie de acord cu deciziile conducerii (mai ales daca o sa li se para unele decizii aberante o sa inceapa problemele, am avut caz pe lumea 1 cand tribul era in razboi cu 2 triburi iar eu aveam un fel de PNA cu triburile alea...)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai tu ce zici? daca cineva ramane la 26 de puncte 3 zile si e inactiv cu galben, e noob sau nu? oricum pe masura ce imi mai dau seama de cate un incapator zboara din trib
 

DeletedUser

Pai tu ce zici? daca cineva ramane la 26 de puncte 3 zile si e inactiv cu galben, e noob sau nu? oricum pe masura ce imi mai dau seama de cate un incapator zboara din trib

NU e neaparat sa fie n00b dac aramane inactiv 3 zile la 26 pct , si mie mi s'a intamplat si aveam vreo 70.000 - 80.000 pct , imi cazuse netu , sau altii poate au probleme si nu pot sa intre in acele momente , si mi se pare normal ca un jucator sa fie concediat atunci cand e inactiv de peste o saptamana
 

DeletedUser

Nu am zis ca se vor face concedieri la cod galben, dar daca cineva ramane o perioada lunga la 26 de puncte, ii clar ca nu e locul lui acolo, o sa vezi ca nu e asa greu de gasit..
 

DeletedUser

Toleranta zero frate conducator, toleranta zero!!!
Afara cu noobii care au 26 de pct dupa 3 zile, sa ramana doar cei cu CP si minele mari :p

Da' pe unde va amplasati, ma rog?Ma bate gandu sa intru pe lumea asta si poate ajungem vecini..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer nu inteleg care e problema daca isi face un sat si sta ala la 26 de pct 3 zile. Poate omul vrea sa joace folosindu-se de moral si atunci poate sa aiba si bulinutza rosie. Btw daca are un jucator cu ceva puncte bulinutza rosie, iar jucatorii de langa el au nobil si atunci cand se intoarce nu a pierdut vreun sat scorul lui la inamici infranti ca aparator crescand il face sa nu fie tocmai noob. Un jucator care vrea sa se foloseasca de moral in cazul in care e atacat nu inseamna neaparat ca e un jucator slab, e al draq de posibil sa fie un jucator care nu are exagerat de mult timp la dispozitie dar care totusi vrea sa joace...

Punctele nu inseamna nimic, armata inseamna tot. :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus