Trib de avansati de pe toate lumile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

prin 'toleranta zero' se intelege ca daca sunt atacat si cer sprijin voi fi exclus din trib ?:))
 

DeletedUser

prin 'toleranta zero' se intelege ca daca sunt atacat si cer sprijin voi fi exclus din trib ?:))

clar esti noob. daca eram eu seful de trib cum zicea unul ca are nevoie de sprijin cum il dadeam afara din trib si dadeam circulala:

"fallen-angel e fara aparare, care are nobili sariti pe el"

:D asta inseamna 'toleranta zero'

Nu trebuie sa luati in serios postul asta, uneori chiar nu pot sa ma abtin (din ras de cele mai multe ori).

Oare Magda Ciumac o sa faca parte din tribul asta? Eu zic ca e buna pentru functia de diplomat(a). Si Tolea merita postul de General - Divizia Operatiuni Speciale (lichidari, reglari de conturi, asasinate, etc). Chiar si bona eu zic ca are un loc si anume petrecareata tribului doar trebuie sa binedispuna cineva oameni cand se incing spiritele. :D Elodia e mereu motiv de razboi, doar tribul victima e suspectat ca a omorat-o pe Elodia.
 

DeletedUser2368

Facem ce facem si tot la Elodia si ZerOTV ajungem ! :) Oricum ideile pe care se construieste tribul sunt "geniale" ! Sper sa-ti iasa !
 

DeletedUser

T~b~m

Vreau sa infiintez un trib pe L7 cu numele T~B~M o sa fim 2 intemeietori si 1 conducator 2 diplomanti :cool: membri tribului vor avea drept doar de invitatii si daca vrea sa aiba drepturi mai multe tre sa faka foarte multe invitatii,daca vom face fuziune intemeietorul tribului cu care facem fuziune va primi drept de conducator alaturi de un prieten de al lui!SI CEI CE VOR SA INTRI IN TRIB SAMI TRIMITA MESAJ SI EU II VOI FACE INVITATIIE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

este sectiunea triburi si membri pt asta. si ai bulit-o ca e limita de 200 :D
 

DeletedUser

Vreau sa infiintez un trib pe L7 cu numele T~B~M o sa fim 2 intemeietori si 1 conducator 2 diplomanti :cool: membri tribului vor avea drept doar de invitatii si daca vrea sa aiba drepturi mai multe tre sa faka foarte multe invitatii,daca vom face fuziune intemeietorul tribului cu care facem fuziune va primi drept de conducator alaturi de un prieten de al lui!SI CEI CE VOR SA INTRI IN TRIB SAMI TRIMITA MESAJ SI EU II VOI FACE INVITATIIE

Lol. Drepturi in functie de numarul de invitatii trimise. In cazul in care domnul Hanibal nu stie nr de membri dintr-un trib nu inseamna absolut nimic daca va avea in fata un inamic mic numeric dar valoros. Garantat pe forumul intern in momentul inceperii conflictului o sa apara o armata de mesaje de genul "Ajutor! Ma ataca!". Dupa asta o sa inceapa sa scada tribul la pct in clasament, ptr ca tintele o sa fie jucatorii cu multe puncte (si foarte probabil trupe putine).
 

DeletedUser

adik u crezi ca eu nu stiu nik ?mai vedem noi stiu ca sunt maxim 200 de membri
 

DeletedUser11236

happy

:D:D:D:D:D:D- viteza serverului: 2
- viteza trupelor: 1
- transportul de resurse numai în cadrul unui trib
- se va putea alege directia satului la început
- numãrul de membri în trib va fi limitat la 200
- perioada maxima de sitting pe un cont intr-un interval de 120 zile este de 60 zile
- sate bonus
- arme cu bonusuri la atac/aparare
- bonus de noapte activ
- perioada protectie initiala - 5 zile
- moral - activat:D:D:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus