Trib de viitor

DeletedUser523

si aveti un viitor luminos chiar
deja ati urcat pe 17
sunteti ca Fat-Frumos din poveste
stiu exact cum va simtiti pt ca sunt si eu in situatia voastra pe sp5 unde am fost trimis la margine iar acolo am inflorit precum o ciuperca dupa ploaie....marginea e un loc foarte bun pentru creste mare si frumos si rapid
 

DeletedUser523

nu stiu ce stiti voi si nu stiu eu si nici ce stiu eu si nu stiti voi adica nu am inteles la ce te referi...
 

DeletedUser38023

Te uiti putin in oglinda?Oameni care intra pe o lume doar ca sa ii scoata pe altii,felicitarile mele ca gandesti asa.

Vezi putin ce zici? :))

Nicio supararea pentru mine, innobilatule.. Eu nu vreau viitor pe o lume cum e 40.. Asta e o lume pe care trebuie sa o castige ai tai, dar asta numai dupa ce v-am restartat pe toti.. Numai voi puteti sa va uzati pe mizeria asta de server, noi am fost aici doar ca sa va maturam pe voi.. mission accomplished! :rolleyes:
 

DeletedUser42927

Nicio supararea pentru mine, innobilatule.. Eu nu vreau viitor pe o lume cum e 40.. Asta e o lume pe care trebuie sa o castige ai tai, dar asta numai dupa ce v-am restartat pe toti.. Numai voi puteti sa va uzati pe mizeria asta de server, noi am fost aici doar ca sa va maturam pe voi.. mission accomplished! :rolleyes:

Ati maturat cu noi,adevarat,iar noi ne-am ridicat si am inceput o iar.Voi in schimb ati dat stergere de cont,ca stiati ce urma.Am fost innobilati si?Nu inteleg care iti e problema.

Si eu as zice scuzele alea,ah nu.Scuze,nu sunt asa ca tine.Am fost innobilat si care e problema ta?:))))
 

DeletedUser38023

Ati maturat cu noi,adevarat,iar noi ne-am ridicat si am inceput o iar.Voi in schimb ati dat stergere de cont,ca stiati ce urma.Am fost innobilati si?Nu inteleg care iti e problema.

Si eu as zice scuzele alea,ah nu.Scuze,nu sunt asa ca tine.Am fost innobilat si care e problema ta?:))))

Tu nu ai cum sa intelegi ce facem "noi" si nici nu ai dreptul sa te exprimi in privinta asta, pentru ca ai fost o victima.. Daca intelegeai ce facem noi nu mai erai innobilat..

Ce urma? Ce urmeaza?
Credeti ca o sa ramanem pentru voi pe harta sa va innobilam la nesfarsit? Aveti noroc ca e lume cu restart.. Aveti noroc ca e moral, aveti noroc ca ati ramas ramasite.. Cat timp ati fost pozitionati langa TAXI nici praful nu a mai ramas din voi..
Voi, saracilor din Med, ati fugit in emisfera nordica dupa ce v-am innobilat si v-am facut ferme.. Ma rog, doar o parte din voi ati fugit, ca doar nu toti sunt dispusi sa se umileasca atat de tare incat sa o ia la fuga la primul "mars de aici!"..

Si eu as zice scuzele alea,ah nu.Scuze,nu sunt asa ca tine.Am fost innobilat si care e problema ta?:))))

Cu asta chiar am o problema.. Pentru ca tu, din postura de jucator-sat-innobilat iti permiti sa deschizi gura si sa faci presupuneri absurde..
Cica "stiati ce urma" .. hahahaha!
Ce sa urmeze ma? :)) Ce poate sa imi faca mie un jucator pe care l-am innobilat? Sa imi atace satele full cu paladinul?

Voi, restartatii, farmati cu lancierii cand noi aveam 10.000 de cavalerie usoara pe conturi :)))
Am ajuns sa fiu provocat la lupta de catre insasi detinatorul paladinului.. Vai de capul meu ..........
 

DeletedUser43217

Ati maturat cu noi,adevarat,iar noi ne-am ridicat si am inceput o iar.Voi in schimb ati dat stergere de cont,ca stiati ce urma.Am fost innobilati si?Nu inteleg care iti e problema.

Si eu as zice scuzele alea,ah nu.Scuze,nu sunt asa ca tine.Am fost innobilat si care e problema ta?:))))

Ar fi o singura problema, si anume ca cel inobilat e sclavul, iar cel care inobileaza regele, comentariile sunt de prisos, iar lumile pe care se rascoala sclavii, sunt doar acele lumi, pe care nu le mai vor nobilii. Si apropo, nu am mila pentru furnicute
 

DeletedUser43917

Deci cred doar CRED!!! ca -pH- au un viitor pe lumea 40 ...
Asta e IMORTAL asta nustiu cei cu el dar ma amuz la mesajele pe care le scrie el si replicile pe care le da fiecaruia .. deci daca te cunoaste sau nu el te-a innobilat fie pe o lume pe care nici nu a jucat :)) fie pe o lume prezenta... DECI nu am nimic cu tine IMO dar nu te suport :))!:*
 

DeletedUser45675

stii cum e domnule traficant...
"nu exista oamenii pe care nu ii suportam ,doar oameni care sunt mai buni ca noi" Spike
:))
 

DeletedUser42927

Tu nu ai cum sa intelegi ce facem "noi" si nici nu ai dreptul sa te exprimi in privinta asta, pentru ca ai fost o victima.. Daca intelegeai ce facem noi nu mai erai innobilat..

Ce urma? Ce urmeaza?
Credeti ca o sa ramanem pentru voi pe harta sa va innobilam la nesfarsit? Aveti noroc ca e lume cu restart.. Aveti noroc ca e moral, aveti noroc ca ati ramas ramasite.. Cat timp ati fost pozitionati langa TAXI nici praful nu a mai ramas din voi..
Voi, saracilor din Med, ati fugit in emisfera nordica dupa ce v-am innobilat si v-am facut ferme.. Ma rog, doar o parte din voi ati fugit, ca doar nu toti sunt dispusi sa se umileasca atat de tare incat sa o ia la fuga la primul "mars de aici!"..



Cu asta chiar am o problema.. Pentru ca tu, din postura de jucator-sat-innobilat iti permiti sa deschizi gura si sa faci presupuneri absurde..
Cica "stiati ce urma" .. hahahaha!
Ce sa urmeze ma? :)) Ce poate sa imi faca mie un jucator pe care l-am innobilat? Sa imi atace satele full cu paladinul?

Voi, restartatii, farmati cu lancierii cand noi aveam 10.000 de cavalerie usoara pe conturi :)))
Am ajuns sa fiu provocat la lupta de catre insasi detinatorul paladinului.. Vai de capul meu ..........

Cat ai tras de tine sa zici ce ai avut de zis,in schimb dupa parerea mea esti un las.Am fugit,asta este,macar noi ne-am regrupat.Am farmat cu lancieri,toata lumea a farmat cu lancieri la un momentdat.
Sa te atac cu paladinul?Bine,o sa te atac doar cu paladinul,daca te simti amenintat de el.Asta este,nu stiu care e problema ta ce am facut,ce nu am facut,dar noi inca suntem pe harta.O sa ne mai intalnim noi pe triburile,stai tu linistit.

Inca o data,zic ca nu am avut timp de joc,nu e scuza,am avut bac-ul si contul era in sitter.Nu este nicio problema ca oricum vroiam sa restartam (CA UN GRUP UNIT) intr-o alta zona.

Sorin,te auzi putin?Eu sunt furnicuta?Uita-te in oglinda si dupa aia sa imi zici.
 

DeletedUser45675

Cat ai tras de tine sa zici ce ai avut de zis,in schimb dupa parerea mea esti un las.Am fugit,asta este,macar noi ne-am regrupat.Am farmat cu lancieri,toata lumea a farmat cu lancieri la un momentdat.
Sa te atac cu paladinul?Bine,o sa te atac doar cu paladinul,daca te simti amenintat de el.Asta este,nu stiu care e problema ta ce am facut,ce nu am facut,dar noi inca suntem pe harta.O sa ne mai intalnim noi pe triburile,stai tu linistit.

Inca o data,zic ca nu am avut timp de joc,nu e scuza,am avut bac-ul si contul era in sitter.Nu este nicio problema ca oricum vroiam sa restartam (CA UN GRUP UNIT) intr-o alta zona.

Sorin,te auzi putin?Eu sunt furnicuta?Uita-te in oglinda si dupa aia sa imi zici.


cat de varza poti sa fii? cum ai tras tu concluzia ca omul este las? e penibil cand vezi jucatori ca tine care sunt innobilati de la inceputul lumii si dupa aia dau fuga pe extern ca ei sunt buni si au dat restart ca sunt uniti si etc,daca erati uniti si buni erati voi pe acest continent nu noi intelegi tu ma gagiule?:)) Daca pe o lume s'a sters cu tine pe jos...nu te mai scutura si aparea pe extern ca te faci singur de ras!
 

DeletedUser42927

Nu ma intereseaza ce cred altii despre mine,am o parere despre mine.Nu a fost sa fie in acel continent,mare lucru.Noi macar am avut puterea sa dam inceput nou,nu 4-5,ci majoritatea celor care au intrat cu Anca si Silviu,asta arata cat de mult ii respectam.

Am fost innobilat la inceputul lumii,am recuperat.Salut
 

DeletedUser45675

eh,ati fost ca un sarpe...dupa ce ii tai capul tot se mai zbate o jumatate de zi acolo:))
 
Sus