Trib de viitor

DeletedUser42927

Vezi ca incurci lucrurile.Nu suntem serpi,suntem oameni,nu ne-am zbatut "o jumatate de zi acolo" .
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Incepand cu lumea 40 a aparut o noua categorie de jucatori ,pe langa lateri,starteri acum sunt in forma organizata si restarteri.Ei il au drept "guru" pe individul de mai jos :p

[video=youtube;FClN71UkFW0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FClN71UkFW0[/video]
 

DeletedUser38023

Inca o data,zic ca nu am avut timp de joc,nu e scuza,am avut bac-ul si contul era in sitter.Nu este nicio problema ca oricum vroiam sa restartam (CA UN GRUP UNIT) intr-o alta zona.
Nu ai avut timp de joc, dar ai avut timp sa imi spui mie, vecinul tau de harta, pe forumul extern ca sunt praf pe langa tine.. :D Bine, atunci erai smecher, ca aveai 10 colegi pe langa tine, colegi, care au ajuns si ei unde le era locul, in statistica de innobilati si ferme.. :D

Noi macar am avut puterea sa dam inceput nou,nu 4-5,ci majoritatea celor care au intrat cu Anca si Silviu,asta arata cat de mult ii respectam.

Am fost innobilat la inceputul lumii,am recuperat.Salut

Ai nevoie de multa putere sa dai inceput inceput nou.. Da, da, asa este! E cel mai greu lucru de realizat pe triburile.. :eek: Dar totusi, nu e cazul tau, pentru ca tu nu ai dat inceput nou.. Iti amintesc pentru a 17-a oara,furnicuto, tu ai fost innobilat! :eek::eek::eek: :D

Si despre care majoritate vorbesti tu acolo?
Ma nu va mai mintiti singuri atata si nu mai mintiti nici spectatorii..
Aproximativ jumate din tribul MED a dat inceput nou si din jumatea asta care a dat inceput nou, o parte s-au restartat cu voi pentru ca le-am refuzat noi invitatiile, ca altfel, nu veneau nici ei..
Dar... Bine, voua va place sa credeti ca wow pentru ca wow respectul wow 206cc wow.. hahaha!
Au intrat in nord est cei care nu mai aveau optiuni pentru ca in sud est au fost facuti ferme si innobilati ca tine..

Daca nu erati vai de capul vostru, ati fi dat restart toti in sud est.. Dar, din nou, nu e cazul! :D
 

DeletedUser42927

Da-mi 5 exemple cu invitatii,da-mi 5.Daca gasesti acele persoane,te voi crede.Cand ai pus acel "dar",mi-am dat seama ca minti.
 

DeletedUser38023

Da-mi 5 exemple cu invitatii,da-mi 5.Daca gasesti acele persoane,te voi crede.Cand ai pus acel "dar",mi-am dat seama ca minti.

De unde vrei sa iti aduc numele refuzatilor? Majoritatea sunt innobilati sau sunt in nord est si acolo nu ii vad nici cu binoclul..
Nici nu m-am ocupat eu de recrutari, dar hai sa incerc:
Robert106 (parca asa)
Bad rullz
Scama?
Tuzoi
206cc
 

DeletedUser10561

De unde vrei sa iti aduc numele refuzatilor? Majoritatea sunt innobilati sau sunt in nord est si acolo nu ii vad nici cu binoclul..
Nici nu m-am ocupat eu de recrutari, dar hai sa incerc:
Robert106 (parca asa)
Bad rullz
Scama?
Tuzoi
206cc



Nu te mai chinui ca oricum nu intelege :))
 
Sus