trib de ......

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Caut jucatori care nu stiu sa joace grozav,care nu se cred vedete ci persoane obisnuite dar care stiu sa fie camarazi buni pt a fonda un trib de jucatori cu picioarele pe pamant si capul pe umeri!
 

DeletedUser

Un trib care are sanse, bravo boss.
Primu trib caruia ii urez si eu succes.
 

DeletedUser20561

Succes,dar parerea mea e ca ar fi ma\i intelept sa te alaturi unui trib..Nu o zic in nume de rau,dar nu cred ca vei face un trib nici de top 100,dar sa vedem...
 

DeletedUser20561

Nu conteaza MULt,dar conteaza si ala...Daca nu esti in top esti atacat non-stop de jucatori mai mari...
 

DeletedUser

Nu conteaza MULt,dar conteaza si ala...Daca nu esti in top esti atacat non-stop de jucatori mai mari...

=))
esti amuzant . Eu pot ramane la 1000 de puncte ca sa am moral mare si cei ce ma ataca moral mic , construiesc doar strictul necesar si armata si pot rezista la orice atac :)
 

DeletedUser20561

Da,ok,dar tu ai 1000 puncte si altul 5000...Care bate?Ca ala de 5000 isi ia un sat-2-3 pana faci tu curte nobila...Si atunci ce faci?Ca satul nu ai cum sa i-l iei,dar el are...

Dar asta e parerea mea,nu trebuie sa fie corecta...


Eu ma bazez pe faptl ca daca esti in top 1000 la 2-3 k puncte faci si trupe usor.Mai ** decat sa fi pe rangul 5000 si cu 500 puncte si 3000 spade,topoare,etc..
 

DeletedUser

joaca cu cu filozofia asta si e bine :) punctele le faci pe parcurs .cand crezi ca ai destula armata ..nu urmaresti curtea nobila ..sa ai 2 sate sa ai puncte multe ..
 

DeletedUser20561

defapt cu 100 lancieri si 30 spade stai bine dupa protectie...
 

DeletedUser20561

sti,eu de obicei cand stiu ca agresorul nu are nobil,dar imi poate afecta armata scot trupele din sat...Deabea la 2-3 k las trupele in caz de atac(scot doar atacul)
 

DeletedUser

Va multumesc pt comentarii!As spune doar ca luptele nu le castiga punctele!Cei cu care voi juca vor sfatuiti sa aiba mereu trupe de 3 ori punctajul:2 parti defensive si 1 parte ofensiva!Si....multa rabdare!
Mai simplu: ii invit pe cei ce vor sa mi se alature sa intre in NE la ora 19.Cu toleranta de 2 minute.Dupa cum vedeti incerc in NE in ideia ca cei ma slabi joaca acolo!Si am inceput de aici cu instruirea,iar membrii tribului vor fi instruiti mai de parte acolo despre alte chestii pe care vedetele se rusineaza sa la foloseasca.Dar noi cei obisnuiti nu ne vom rusina prea tare a le utiliza!
 

DeletedUser

Da,ok,dar tu ai 1000 puncte si altul 5000...Care bate?Ca ala de 5000 isi ia un sat-2-3 pana faci tu curte nobila...Si atunci ce faci?Ca satul nu ai cum sa i-l iei,dar el are...

Dar asta e parerea mea,nu trebuie sa fie corecta...


Eu ma bazez pe faptl ca daca esti in top 1000 la 2-3 k puncte faci si trupe usor.Mai ** decat sa fi pe rangul 5000 si cu 500 puncte si 3000 spade,topoare,etc..

Bate cine are un full defensiv!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus