trib de ......

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

marelecastigator a spus:
defapt cu 100 lancieri si 30 spade stai bine dupa protectie...

tare as vrea sa te vad langa un jucator bun dupa protectie cu 100 de lanci si 30 de spade sa vezi cum devii cea mai aratoasa ferma


marelecastigator a spus:
sti,eu de obicei cand stiu ca agresorul nu are nobil,dar imi poate afecta armata scot trupele din sat...Deabea la 2-3 k las trupele in caz de atac(scot doar atacul)

stai langa mine si tot scoate-ti trupele din sat ca doar cu catapultele iti daram tot satul si iti las doar minele cat sa iau resurse :D
doamne cand vezi asemenea specimene nici nu iti mai vine sa te apuci de triburile :(
 

DeletedUser

tare as vrea sa te vad langa un jucator bun dupa protectie cu 100 de lanci si 30 de spade sa vezi cum devii cea mai aratoasa ferma




stai langa mine si tot scoate-ti trupele din sat ca doar cu catapultele iti daram tot satul si iti las doar minele cat sa iau resurse :D
doamne cand vezi asemenea specimene nici nu iti mai vine sa te apuci de triburile :(

uite unde era regele chilotar tribalist
 

DeletedUser

eu cred ca a fost o gluma cu 100 lancii si 30 spade!Din protectia de 5 zile iesi cu mai mult!Dar si ceilalti ies la fel.Banuiesc ca atunci cand adversarii isi piermit sa aiba catapulte pt a darama un zid ,ca am si eu la acel nivel 0,5k grea!Iar pt berbeci exista si acolo leacuri!Mai ales ca exista biserica!
 

DeletedUser

eu cred ca a fost o gluma cu 100 lancii si 30 spade!Din protectia de 5 zile iesi cu mai mult!Dar si ceilalti ies la fel.Banuiesc ca atunci cand adversarii isi piermit sa aiba catapulte pt a darama un zid ,ca am si eu la acel nivel 0,5k grea!Iar pt berbeci exista si acolo leacuri!Mai ales ca exista biserica!

adica eu la 500 pct sa zic, am 50 catapulte ,tu ai avea cam 300/400 pct sa inteleg ca ai 500 cav grea?:))
 

DeletedUser

daca la 500 de puncte ai 40 catapulte iti trebuie mult timp pentru asta,ca sa aduni resurse.In timpul asta eu pot pune zidul pe 12 si im ajung 80 grea!si fiind mixta vin imediat dupa tine si te prind in sat cu ce ti-a mai ramas.am spus ca sunt un juctor obisnuit,deci cam prost ce nu tine cont de respectul datorat unuia cu staif,si ataca!
 

DeletedUser

pt cine se indoieste ca aici este un jucator ,,prost''il invit la ,,simulator'':


Trupe
Simulator

Agresor Unităţi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0

Apărător Unităţi: 0 0 0 0 0 0 0 80 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
 

DeletedUser

pt cine se indoieste ca aici este un jucator ,,prost''il invit la ,,simulator'':


Trupe
Simulator

Agresor Unităţi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0

Apărător Unităţi: 0 0 0 0 0 0 0 80 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0

chiar esti:))pe bune ,ce intreg la minte ataca doar cu catapulte?:))
 

DeletedUser

nu cred ca e cineva care ataca numai cu catapulte..... majoritatea pun langa si niste berbeci :)
 

DeletedUser

daca are timp sa faca i berbeci ,mai am timp sa fac si eu cateva catapulte sprijin pt Zid!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus