trib lumea 18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pt ca am vazut ca este cul sa iti faci trib pe lumea 18 voi incerca sa intemeiez si eu in trib.

Nume:Newbie school
Prescurtare: omg!
Pozitionare:k99
Membri:lord.M,matisen,zuzuboo,bignoob, capo di tutti capi.

Obiective:clasarea in top 1000

Persoana de contact : lord.M

Pt invitati http://support.innogames.de/login?game=staemme&lang=ro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Membri:lord.M,matisen,zuzuboo,bignoob, capo di tutti capi.

Multicont? :D
 

DeletedUser

Membri:lord.M,matisen,zuzuboo,bignoob, capo di tutti capi.

Multicont? :D

eu?:eek:niciodata...matisen este varul meu un jucator foarte bun,zuzuboo este fratele meu,bignoob este un alt var un jucator foarte ofensiv,capo de tutti capi e cel mai bun jucator de pe ro.
 

DeletedUser

eu?:eek:niciodata...matisen este varul meu un jucator foarte bun,zuzuboo este fratele meu,bignoob este un alt var un jucator foarte ofensiv,capo de tutti capi e cel mai bun jucator de pe ro.

Stiam...Am vrut sa vad reactia ta :D
 

DeletedUser

E jucatorul ala care a jucat atunci? si apoi s-a lasat si acum revine?:eek:

Da,boss
Il cunosc si eu pe tip
E tare de tot!A reusit sa dea atacuri la milisecunda :eek:

lord.M : Ma primesti si pe mine in trib?Promit ca voi fi cuminte si nu voi innobila intern :D
 

DeletedUser523

Nume:Newbie school
Prescurtare:WTF!!!

Totusi ca sa nu fie deloc confuzii pe L18 si sa nu fi acuzat de plagiat nu ai putea sa pui o prescuratre de genul NS,Scoala etc ca sincer nici nu inteleg de ce ai ales prescurtarea WTF ca nu se potriveste deloc cu numele?
 

DeletedUser6843

Da,boss
Il cunosc si eu pe tip
E tare de tot!A reusit sa dea atacuri la milisecunda :eek:

Atunci o sa fie o lume foarte interesanta !
Din cate imi aduc aminte a dat 28 de atacuri in 3 milisecunde si nu avea nici mouse si nici tastatura .


boss
cere-i si lui intemeietor :)) , inca 2 triburi si ai reusit !!!
 

DeletedUser

Atunci o sa fie o lume foarte interesanta !
Din cate imi aduc aminte a dat 28 de atacuri in 3 milisecunde si nu avea nici mouse si nici tastatura .


boss
cere-i si lui intemeietor :)) , inca 2 triburi si ai reusit !!!

Numaidecat,boss
Stiu ca voi reusi sa fiu intemeietor la 7 triburi
Vreau sa detin si eu un record pe triburi si sa fiu "vedeta" :D
 

DeletedUser

Totusi ca sa nu fie deloc confuzii pe L18 si sa nu fi acuzat de plagiat nu ai putea sa pui o prescuratre de genul NS,Scoala etc ca sincer nici nu inteleg de ce ai ales prescurtarea WTF ca nu se potriveste deloc cu numele?

de daia:MAD:topicul meu este mutat aici si a lui iurka la politica si propaganda :(nu este corect:(
 

DeletedUser523

pai si nu te razbuna pe mine atunci te rog:(schimba prescurtarea....
 

DeletedUser25649

Era senior Zepelin demult.Dar nu stiu ce s-a intamplat si a devenit member....Deci....
 

DeletedUser

:)) ... Era senior :D a dat stergere cont :)) si la facut in nou cu acelasi nume :)) aseara era member ,acu 3 zile Junior :))
 

DeletedUser25649

Acum 3 zile.?Era junior si acum o saptamana defapt...A postat mult,ai dreptate.Lord.M,de ce ti-ai sters contul ala?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus