Trib mamut

  • Autor subiect DeletedUser3192
  • Data de început

DeletedUser3192

un nou trib de mamuti : Little Angels
Însuşiri
Porecla: :)
Prescurtare: L}{A
Numărul de membrii: 1067
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.674.185
Punctaj total: 8.140.342
Punctaj mediu: 7.629
Rang: 34
 

DeletedUser

Mda asta este format pe scheletul fostei academii UV-LA ... trib de ferme :rolleyes:
 

DeletedUser

Mda se pare ca cineva a dat dizolvare trib in cazul tribului "Apasii" ...culmea e ca micutele si dragutele alea de ferme vor inapoi in tribul mama
8.gif
(am observat mai multi jucatori care erau in tribul apasii dupa care au ramas fara trib iar acum e pare ca au intrat iar :D ) ...e asa de induiosator :rolleyes:
21.gif
 

DeletedUser

e chiar sweet :p parca sunt nijte albinutze deranjate din stup care acum se intorc sa il repare :p damn ...mio dat o lacrima
 

DeletedUser3357

=)))=)))=))) apasii ...in forta =))))=)))am trait so aud si p asta ..eventual de se muta ceva trib din top20 la ei ...altfel ...cred k o sa ishi pastreze titlul de "ferme supreme"

am spus 'in forma' sub forma de ironie. adica o sa aduca mutli jucatori care sunt ferme pentru restul jucatorilor :)



Mda se pare ca cineva a dat dizolvare trib in cazul tribului "Apasii" ...culmea e ca micutele si dragutele alea de ferme vor inapoi in tribul mama
8.gif
(am observat mai multi jucatori care erau in tribul apasii dupa care au ramas fara trib iar acum e pare ca au intrat iar :D ) ...e asa de induiosator :rolleyes:
21.gif


Intemeietorului din apasii i-a fost furata parola si a dat dizolvare.
 

DeletedUser3547

Eu am inteles ce ai vrut sa zici, nu stiu de ce ceilalti nu:confused::cool:
 

DeletedUser

Scuzati off-topic-ul dar...
MyyTza15 stii k mi-ai copiat semnatura? Si nici macar nu ai copiat-o bine...:p
On-topic: Toti mamutzii au un sfarsit. De ce ar fi apasii mai cu motz?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un nou trib de mamuti : Little Angels
Însuşiri
Porecla: :)
Prescurtare: L}{A
Numărul de membrii: 1067
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.674.185
Punctaj total: 8.140.342
Punctaj mediu: 7.629
Rang: 34

Si daca suntem un trib de "mamuti" ce ai cu noi? ai fi tu mai bun... uite ce ma enervati....poc apare un trib...trebuie sa il critice cineva...
Tu nici macar nu joci pe lumea 3 asa ca...SSSssss
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sorry ca am postat cu numele fatelui meu!!!

Si daca suntem un trib de "mamuti" ce ai cu noi? ai fi tu mai bun... uite ce ma enervati....poc apare un trib...trebuie sa il critice cineva...
Tu nici macar nu joci pe lumea 3 asa ca...SSSssss

:D Sorry ca am postat cu numele fratelui meu!!! Chiar nu am observat ca era logat el-se logheaza pentru a citii pe forum unele povesti care sunt chiar interesante

Cat despre faptul ca sunteti un trib de mamuti imi mentin parerea:apropo parerea mea este ca intr-o luna nu veti avea mai mult de 1 milion de puncte asta in cazul in care veti mai exista pana atunci!!!
 

DeletedUser

aolo ce mai trib doamne.si io credeam ca e ceva de capu lor.dar nu mm uitat la nr membrilor:))=)).mda se duce rapid pe burta.mai ales ca ei stau chiar in zonele alea de razboi.sciti .LR.Die.swat.Aof.iti dai seama ca primi 40 vor fi cheliti:))=))
 

DeletedUser6919

ma...

explicatzimi si mie ce inseamna un trib mamut...ca nu prea stiu..ca nu citesc de foarte mult forumul...
 

DeletedUser6919

scuze dar imi place f mult semnatura...:))e chiar hazlie...si am mai facut la ea ceva "TUNING":D sper ca nu teai suparat
 
Sus