Trib nou(in haine vechi)

  • Autor subiect DeletedUser38194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38194

In primul rand sunt Dunavat2 o parte dintre voi ma stiti o parte o veti face.

Am facut acest Topic nu pentru a aduna membri sau a face publcitate am facut-o doar sa anunt ca pe lumea 23 se va forma un trib unde se vor aduna jucatori din tribul Crazy Cnoobs de pe l15 multi dintr ei nu au nevoie de nici o prezentare.Printre noi veti intalnii si anumite VIP-uri :)).



Va astept pe l23 cat mai multi si cat mai buni. :D
 

DeletedUser

Numele tribui este Crazy noobs din pacate , si spre nefericirea ta .
Crezi ca mai aduni tu ceva din Cnoobs-ul de pe 15 ? :d
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
In primul rand sunt Dunavat2 o parte dintre voi ma stiti o parte o veti face.

Am facut acest Topic nu pentru a aduna membri sau a face publcitate am facut-o doar sa anunt ca pe lumea 23 se va forma un trib unde se vor aduna jucatori din tribul Crazy Cnoobs de pe l15 multi dintr ei nu au nevoie de nici o prezentare.Printre noi veti intalnii si anumite VIP-uri :)).



Va astept pe l23 cat mai multi si cat mai buni. :D

asta e buna cu vip-uri, daca voi sunteti vip, cei de genu tiriac ce naiba de denumire sa mai aiba?:))
 

DeletedUser38194

Ms de corectare :D.Va veni MJ el va vorbi cu , cuka sa vedem daca va veni,il avem pe solomon006 care e posibil sa il aduca pe adytza007 (rank1 pe l12) mihutza007 vor mai veni si multi altii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai cuka daca va veni la fel va si pleca, facut ferma pe toate cele 15 conturi ale lui dupa cum e obiceiul, iar in preajma sarbatorilor trebuie pastrata traditia. :D
P.S. corect se spune "vor mai veni si multi altii" ca daca spui va mai veni, inseamna ca mai vine inca maxim o persoana :p
 

DeletedUser38194

de fapt dunavat2 este numele cu care joc cu jderianov am jucat pe l19 am fost rank5 la 1.200.000 de puncte acum am dat altcuiva contul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus