Trib nou lumea 22.AoH

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu doresc sa ma grabesc.hm poate nu o sa intarzii chiar 2 zile sa fac tribu mai putin dar la inceput toti incepatorii intra si imediat renunta,nu prea este distractie in asta.
 

DeletedUser

No offence, da asta cam e spam...
Padure fara uscaciuni nu exista, ce naiba criticati atata romanii? Parca am fi cea mai tampita natie din Europa.
 

DeletedUser28580

No offence, da asta cam e spam...
Padure fara uscaciuni nu exista, ce naiba criticati atata romanii? Parca am fi cea mai tampita natie din Europa.

dar care e natiunea cea mai tampita,daca nu sunt prea indiscret :))))

on.bafta cu tribul,dar in k55 ,k 54 ,k 44 si k45 va fi actiunea adevarata..la margine o sa vina cei care au aflat cu intarziere de lume si vor sa se cam fereasca de razboaie adevarate:)
 

DeletedUser

dar care e natiunea cea mai tampita,daca nu sunt prea indiscret :))))

on.bafta cu tribul,dar in k55 ,k 54 ,k 44 si k45 va fi actiunea adevarata..la margine o sa vina cei care au aflat cu intarziere de lume si vor sa se cam fereasca de razboaie adevarate:)



Dar de ce ti se pare tie natiunea noastra o natiune tampita?
 

DeletedUser16039

Traiesti in Romania?! Sau ai 11 ani si nu iti dai seama ce se intampla la noi?
 

DeletedUser

Dar nu e de vina populatia pentru asta, ci conducatorii parsivi. Oricum hai sa incheiem subiectul ca nu prea are rost...
 

DeletedUser11343

hmm:-?
De la triburile sa ajuns la Politica Tari "Romania" :))
Interesant :)
 

DeletedUser

dar care e natiunea cea mai tampita,daca nu sunt prea indiscret :))))

Stimate domn Heracle, si Kidlukas, natiuni tampite(mai tampite ca a noastra sunt destule). Da un mic search(in engleza, nu in romana, ca sa nu zici ca autorii articolelor sunt excesiv de patrioti), deci da un search pe Google si uita-te la savanti, inventatori, etc. Cred ca iti vei da seama si vei vedea ca nu suntem noi gunoiul Europei, sau cel putin nu meritam sa fim.
Apoi uita-te la spanioli de exemplu, care in afara de literatura, de secole n-au mai avut realizari notabile intr-un anumit domeniu, cu exceptia sportului. Si ma refer aici in special la oameni de stiinta. (nu lua in consderare bascii sau catalanii, ma refer la spanioli). Crede-ma ca noi avem mai multi si mai importanti in domeniul asta.
Spanioli am zis la intamplare, m-am gandit ca e o tara din vestul Europei si ca la prima vedere pare "evoluata", dar fii convins ca mai sunt si alte natiuni de genul ei; hai sa privim grecii, ce au fost in urma cu milenii, si ce sunt acum? La ora actuala, nu suntem peste ei?
Si daca ne referim la civilizatie, poate ca nu multi sunt scapati de la zoo, sau de la 9, dar hai sa ne uitam si la alte natii, care la capitolul asta stau net mai slab chiar si decat noi... Unii inca mai sunt parca in evul mediu. Exemple cautati si voi, ca nu va doare mouse-ul si nici netu' nu va pica.
Toti repetati faptul ca Romania este o tara de cretini, de idioti, de imbecili, de retardati, dar va ganditi la ce spuneti, sau va referiti la 2-3 romani? La Boc, Geoana, Base, si la cine ma'sa mai e prin mizeria aia de politica?
Cati dintre voi cunoasteti istoria tarii noastre? Cati dintre voi au argumente concrete sa sustina ceea ce spun?
Mai oameni buni, dar ia lasati-o mai moale cu ideile astea despre Romania. Deschideti ochii si uitati-va in jur ... si dup-aia vorbiti din nou. Ca sa critici e intotdeauna usor, toti stiu sa vada efectul unei cauze, dar cine poate vedea cauza, si cine o poate inlatura? Criticati, tot ce vedeti e prost, dar veniti vreodata cu vreo solutie? Nu.
A, si uitati-va si la realizarile noastre in toate domeniile, si nu mai comentati nimic despre natiunea romana.

On-topic:
Succes cu tribul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

auziti ia terminati-o cu toata panarama asta.am facut topicul pt a gasi jucatori pt tribu meu nu sa va bateti voi pe aicea cu politica lu' peste.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus