Trib nou lumea 22!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nume: Born 2 Kill
Prescurtare: B2K

Cerinte: Activitate, Intelgere!

V-a astept pe Lumea 22!

Puteti sa ma contactati pe yahoo messenger: black_style_89@yahoo.com

Nume in joc: Prometheus17
Numele meu: Relu, 21 ani.

Bafta in continuare!
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
al naibii că mă fac prof de română :)) păi aşa se scrie 'v-ă' la 21 de ani? ignorând cealaltă greşeală
hai fie, în ce parte intri relu? ora, şi nr de membrii cu experienţă din trib m-ar interesa. succes!
 

DeletedUser

petre ticule nu e "vă astept" e "v-aștept". Singura greseala care a facut-o e ca a pus spatiu intre "a" si "ș" :p

Te-am prins si aici!:D
 

DeletedUser

Stai sa explic mai amanuntit...

In text, adica acolo unde prometheus si-a facut reclama a scris sau a vrut sa scrie "v-astept"...iar petru a spus ca e "va astept"...

Eu am zis referindu-ma la petru "nu e 'va astept' ci 'v-astept' "

Sper ca de data asta s-a inteles de ce am spus si cui am spus "nu e":D
 

DeletedUser

Oricum discutia e inutila:p propun sa o lasam moarta. Asta e o sectiune de reclame nu de palavrageli:D
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
O altă greşeală se poate observa din contextul temporal al sensului cuvintelor, întrucât afirmaţia "vă aştept" implică prezenţa domnului Prometheus17 pe lumea 22 încă din momentul postării, adică ieri, 11:20:50. Conform anuntului de pe server, lumea 22 se va deschide miercuri, 29.09.2010, între orele 10:00 şi 14:00.. Cum vă explicaţi disconcordanţa temporală dintre poziţionarea pe axă a domnului Prometheus17 înainte de momentul de început al existenţei lumii?
P.S.: cred că mi-am pierdut vreo 2,3 doage...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus