Trib nou

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Impreună cu cațiva prieteni o să imi fac trib ... cei care mă cunosc, au mai jucat cu mine și doresc să intre cu noi lăsați un mesaj aici ...

Nu avem vedete nici un nume complicat la trib...suntem doar niște playeri care vrem să ne distrăm ... Mâine voi posta ora la care vom intra și direcția satului ...
 

DeletedUser

Ai putea posta te rog cele necesare ? Pt a fi o postare mai frumoasa cu Emblema Membri etc ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce parte nu ai inteleso valy? app stiai ca, creierul uman recunoaste cvuinte nu lteire dcei tu totsusi iti dai saema ce am srcis eu aici :)
 

DeletedUser

Nu știam că emblema e așa importantă ... Dacă ești așa interesat de nume conducerea e formată din mine și Zon3 Speed vs. ZaP
 

DeletedUser24244

Una e sa schimbi locul literelor, alta e ca acestea sa lipseasca...
 

DeletedUser

eh ideea era ca se poate citi :).... on: draga domnul/doamna intemeietor de trib... cu ce zici tu ca tribul tau e mai bun ca oricare altu.... ce ar trebui sa ma atraga la tribul asta? ca nu ai pus nicio descriere mai amanuntita
 

DeletedUser

eh ideea era ca se poate citi :).... on: draga domnul/doamna intemeietor de trib... cu ce zici tu ca tribul tau e mai bun ca oricare altu.... ce ar trebui sa ma atraga la tribul asta? ca nu ai pus nicio descriere mai amanuntita

Partea aceasta am spus-o si eu mai devreme .. Nu prea are nici un sens tribul asta .. "Voi forma un trib cu un nume obisnuit" Oricum iti urez succes cu el.
 

DeletedUser

@ ** japo
Nu zic că tribul meu e cel mai bun și nici nu vă promit că o să dominăm lumea... Suntem niște playeri serioși care cunoaștem cât de cât jocul ăsta ... Oricum nu îi iau în trib pe toți cei care postați ... nu o să fim un trib mamut care se va destrăma dupa ce se ridică protecția doar o mică adunătură de prieteni. Dacă citiți primul meu post am făcut topicul ăsta pentru cei cu care am mai jucat și mă cunosc. Așa că nu e nevoie de prea multe detalii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am zis ca vreti sa fiti buni si sa dominati lumea.... tribul care va zice chestii dinastea e primu care dispare de pe harta :)... daca ai scris aici inseamna ca vrei sa mai aduni ceva membrii... deasta intreb poti sa ma faci sa intru in tribul asta?...
 

DeletedUser30746

Impreună cu cațiva prieteni o să imi fac trib ... cei care mă cunosc, au mai jucat cu mine și doresc să intre cu noi lăsați un mesaj aici ...

Nu avem vedete nici un nume complicat la trib...suntem doar niște playeri care vrem să ne distrăm ... Mâine voi posta ora la care vom intra și direcția satului ...

te pup bafta:D
 

DeletedUser

Mă repet pentru a 2-a oară am postat aici pentru cei cu care am mai jucat, nu am ținut legatura si poate vom face parte din același trib și aici ... Trebuie să demonstrezi că meriți... dacă ai gura mare pe forum nu ești neapărat un jucator profesionist.
 

DeletedUser

nu am zis niciodata ca sunt jucator profesionit :p ... si imi pare rau daca team deranjat cu gura mea mare
P.S. deobicei sunt destul de tacut
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus