Trib nou

  • Autor subiect DeletedUser42022
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42022

Cu ocazia deschiderii lumii 29 m-am hotarat si eu sa fac un trib...
Numele va fi : Phantom Hell
Iar prescurtarea : PH


Inscrierile se fac aici sau prin mesaj privat.

Va asteptam cu mult drag...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42022

emblema tribului :
images
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41700

Este destul de faina poza, dar ai putea sa mai scri pe ea undeva numele tribului.
 

DeletedUser20561

Este destul de faina poza, dar ai putea sa mai scri pe ea undeva numele tribului.


Da,adevaru e ca e cea mai misto poza pe care am vazuto vreodata.E minunata,e splendida,e ...Cel mai probabil luata de pe google.
 

DeletedUser

Da,adevaru e ca e cea mai misto poza pe care am vazuto vreodata.E minunata,e splendida,e ...Cel mai probabil luata de pe google.

Eu cred ca a iesit in curte cu un craniu dezgropat din cimitir, cu o sudura si o geaca de piele. Rezultatul se vede. Nu cred ca e de pe Google sau dintr-un film ... de exemplu Ghost Rider
 

DeletedUser42022

daca intrati in trib va spun secretul emblemei ;]

glumeam ;))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

E gstatic.com site-ul de pe care e luat.Probabil ca a aparut poza de pe gstatic la rezultatele unei cautari google.

Iar asta deja e prostie bdv. .Sincer,daca asa vrei sa iti aduni membrii cand intri pe lumea 29 fa tribul,desfinteaza-l imediat,da inceput nou(sa ne apara inca un barbar) si apoi sterg-ti contul.
 

DeletedUser41565

asta e deja manipulare
oricum stim ca nu e din ghost rider si nici dupa google :)
 

DeletedUser41700

Fratilor dar voi ce credeati ca este facuta de el? Normal ca este de pe google, ce trib are poza facuta de el, sa fim seriosi!!!

Amatori de +1 :-j
 

DeletedUser

Conteaza de unde e emblema ? Important ca omul are vointa sa faca un trib. :D
 

DeletedUser20561

Fratilor dar voi ce credeati ca este facuta de el? Normal ca este de pe google, ce trib are poza facuta de el, sa fim seriosi!!!

Amatori de +1 :-j

Si tu de ce postezi,nu tot pt. +1?Si apropo,nu toti suntem disperati dupa posturi.


Iar legat de partea cu ce trib are poza facuta de el....HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Nu mai pot de ras.Sa-ti explic eu care:alea bune !
Da tu clar nu ai trecut pe la vreun trib bun.
Eventual unele iau poza de pe google si editeaza punand macar un amarat de scris,gen numele tribului sau un motto.


P.S.:
Cele 3 semne de exclamare m-au dat pe spate.Nu ti-a ajuns doar 1.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus