Trib nou

  • Autor subiect DeletedUser42022
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41700

marelecastigator nu inteleg de unde tragi tu concluzile acestea atat de pripite, nici macar nu ma cunosti si iti dai cu presupusul:)). Insa eu pot spune ca esti noob dupa felul in care vorbesti si dupa gandire.

P.S: Te rog schimbati numele, daca gandesti macar putin. Nimeni nu se lauda singur, mai ales cu nume de acest gen, sincer mi-ar fi rusine cu acel nume.
 

DeletedUser20561

Numele asta l-am avut prima oara pe .net cand aveam cam 10 ani.Imi aduce aminte de multe lumi trecute si de faptul ca desi nu am stat pana la finalul unei lumi cu fiecare lume pe care o joc castig ceva.Unii cand pierd isi sparg tastatura de nervi.Eu cand sunt pe cale sa pierd ultimul sat,imi iau adio de la trib,dau logout si incep o lume noua stiind ca mai am ceva experienta castigata.

Stiu ca e un nume naspa,da la 10 ani tu ce ai pune?Si nu il voi schimba acum doar pentru ca tie ti se pare amuzant.Nu numele ma face cine sunt,ci felul de a juca.Acum ca joc prost,e strict problema mea.Poate par noob,da cand mi-ai cerut o lista cu reusitele mele ti-am raspuns.Pe aia nu ai mai citat-o ca sa imi raspunzi cu ce ai facut tu.Poate ca nu aveai ce sa imi zici.Da doar imi dau cu presupusu,ca banuiesc ca esti un mare as.Cu doi de s.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus