Trib pentru incepatori

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început

DeletedUser5596

Dupa experientele de pe L5 si L10 o noua scoala de incepatori sa deschis pe L11.
Se numeste Fratia Noobilor.

Din cei care se vor ocupa de instruirea elevilor ma voi regasi eu,cavalerul negru,shortyking si un profesor surpriza ii voi lasa pe cei care intra sa vada cine este.

Acest trib a aparut in urma topicului lui ossian despre familii si fratii.

nu este un topic de prezentare a tribului si doar un mod de a vedea reactile celor de pe forum cu privire la un asemenea trib.

cei interesati sa ne ajute sau sa intre in trib sa ma contacteze in joc sau pe privat
 

DeletedUser18865

celalt conducator o fi iseevoices sau un admin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2368

Va zic eu cine e? :) Si in nici un caz nu e admin... e doar un cunoscut a lu Snoops care joaca pe aceasta lume ! :D
 

DeletedUser16903

nu ar fi trebuit verificata parerea celor care au initiat acest proiect pe 5 si 10?

nu de alta dar sa poata verifica daca ce invatati voi acolo n00bi sa fie corect. cel putin din puct de vedere gramatical...
 

DeletedUser5596

nu ar fi trebuit verificata parerea celor care au initiat acest proiect pe 5 si 10?

nu de alta dar sa poata verifica daca ce invatati voi acolo n00bi sa fie corect. cel putin din puct de vedere gramatical...

nu cred ca au inregistrat la O.S.I.M. aceasta formula,nu purtam numele ABC suntem doar niste playeri care vor sa invete alti playeri.Noi zicem ca avem destula experienta pentru a sti ce zicem si ce incercam sa ii invatam:)
 

DeletedUser16903

nu cred ca au inregistrat la O.S.I.M. aceasta formula,nu purtam numele ABC suntem doar niste playeri care vor sa invete alti playeri.Noi zicem ca avem destula experienta pentru a sti ce zicem si ce incercam sa ii invatam:)

nu ma refeream la brand sau ce ai inteles tu acolo. ziceam numai ca in abc-ul original s-au strans ceva useri destul de experimentati. si depinde si rolul pe care il veti indeplini pe viitor...

oricum bafta la invatat noi jucatori
 

DeletedUser

Tribul nu este o copie ABC ,ci un trib care doreste sa perfectioneze jucatori ,a fost preluat dupa modelul ABC dar nu are de-a face cu acest trib.
 

DeletedUser

nu era o asociere , tribul nu va avea nici o legatura cu acest nume ABC doar a arata ce fel de tip vom fi e adevarat era mult mai simplu sa puna Trib Scoala ,dar vrem sa aratam respect si celor care ne-au inspirat.
 

DeletedUser16903

Ce scrie acolo ABC inca odata cumva!!! nu!!! scrie VARIANTA NOUA cu alti membri cu alti jucatori cu alt nume cu alta sigla etc.

asta nu inseamna ca nu ai asociat noul trib scoala cu vechiul.

intelegi ce inseamna o asociere nu? nu de alta da nu vreau sa-mi racesc tastatura de pomana

superstar pare ca a prins ideea intr-o oarecare masura. dar, daca nu doreati o asociere, de ce ati pus respectivul nume in titlu?
 

DeletedUser

nu ar fi trebuit verificata parerea celor care au initiat acest proiect pe 5 si 10?

nu de alta dar sa poata verifica daca ce invatati voi acolo n00bi sa fie corect. cel putin din puct de vedere gramatical...

Nu cred ca gramatica ,e un punctul slab al nostru ,sau stiinta stim de multe informatii despre acest joc si destule lumi la activ ,de la variante lenese cu viteze 0.5 pe servere straine sau 1 pe RO pana la viteze mari 3 sau 2 pe RO si destule speeduri la activ.

Ne mai lipseste faima ,pe care o detin cei din ABC (ma refer la cei care conduc) si increderea ,nu cred ca multi au incredre dar vrem sa facem o treaba buna.
 

DeletedUser

Ce sa spun...snoops, un inventiv ca intotdeauna....iti doresc mult noroc cu tribul......
 
Sus