Trib Special

  • Autor subiect DeletedUser42678
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42678

Voi infiinta un trib pe nume "Trib Special" prescurtare "SpC" cei interesati sa ma contacteze aici pe forum ,printr-un pm sau pe joc cu numele "Intendo2012".
Tribul va lua nastere in N-V , va astept cu drag!
 

DeletedUser42678

mersi intru desi nu prea imi place numarul de membri in trib.
 

DeletedUser36524

:) Bafta cu tribul. Desi tot nu mi-ai raspuns inca: Pe ce criterii faceti concedierile jucatorilor mici pentru a face loc in trib jucatorilor cu punctaj mare... :|
 

DeletedUser42678

Pai amfrmat academie cei mici sunt trimisi acolo pentru a face loc altora
 
Scor reacție
209
Bre, cum poti sa dai jucatorii afara pe motiv ca "sunt mici" cand abia s-a deschis lumea? Poate fac lancieri si nu cladiri aia "mici".
 

DeletedUser42678

Hai sa nu abreviem, am spus clar ca nu ii dau afara, ii trimit in academie sa se dezvolte
 

DeletedUser36524

Are dreptate omul... Deja prea rau o abreviem :|

Totusi, Intendo, repet - cand ai spus ca imi faci si mie loc, nu aveati academie. Ati facut-o doar cand v-ati dat seama ca pentru a face tribul cel mai puternic de pe lume trebuie sa fiti cat mai multi.
 

DeletedUser42678

Am facut academia la insistenta membrilor si pentru cererile de a intra in trib care erau farte multe
 

DeletedUser36524

:) Si eventual o sa va farmati intre voi nu? Fiind foarte multi care vor sa intre si care cu siguranta vor intra in cea de-a treia academie (facuta la insistentele membrilor academiei a doua) o sa va pierdeti intr-un albastru minunat.

Noroc cu Darwin si cu legile sale atat de utile, chiar si pe serverul de Triburile. Survival of the fitest RULZ!
 

DeletedUser42678

stai linistit ca nu ne intindem , si academia e ceva provizoriu
 

DeletedUser36524

Deja v-ati intins. Iar academia nu este niciodata ceva provizoriu. Liderii care fac academii sunt infometati dupa puncte. Sa fie cat mai multi, cat mai mari, cat mai sus in clasament. Si cand inveti sa joci asa si sa crezi in puncte prea mult, ramai asa pentru totdeauna. Dar asa se invata "condusul" de triburi. Experimentand si de multe ori, esuand.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus