Trib The Lyon Victorious pe L8

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Voi crea un trib pe L8 The Lyon Victorious:

-Prescurtare:T~L~V
-4 conducatori
-Drept de invitatii vor avea toti pana la o limita cand vom vi peste 50 de Membri vor fi luate drepturile de invitatii
-1 diplomant
-forum vom avea-vom avea descriere
-etc........veti gasi ori ce in trib



Deci care se alatura primi 4 vor fi conducatori si al 5-lea va fi diplomant toti vor avea drept de invitatii si vom fi in nord-est cautam membri doar din nord-est si vreau sa fim apropiati si uniti!Deci are vine cautatima pe L7 pe numele Counter01 sau aici!
 

DeletedUser1198

altul care se vrea conducator de trib in loc sa se duca la scoala.. :|

ps: cred ca numele tribului se vrea "The Victorious Lion". Prima data am crezut ca se refera la Olympique Lyon, sau la ciocolata Lyon :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ba eu am fakut topicul asta pentru cei care vor sa vina in trib
 

DeletedUser1198

Oricum nu te ambala prea tare..
Intr-o frumoasa dimineatza de decembrie, te trezesti, somnoros.. te uiti pe geam.. "Ce frumos ninge".. deschizi calculatorul.. se aude o voce "Hai mami lasa calculatorul, ca iar intarzii la Limba Romana".. dar te faci ca nu auzi. Dublu click.. click, click.. :eek: .. urechile ti se inrosesc, ochii ies din orbita, mana se inclesteaza pe mouse.. "Satu' meeeeuuu!!!! :mad: :mad: :mad:"
Repede.. inceput nou.. nu conteaza directia.. repede.. "al dracu' tutorial.. n-am nevoie".. repede.. mesaje... mesaj nou.. "Beep, beep, beep, beep..... beep!!!". "Gata.. ma simt mai bine".. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1198

in nici un caz... :D
eu am fost in postura celui care citea mesajele :p
 

DeletedUser

ba fratilor vrea cnv sa vina in trib sau nu!Eu vad aici ca ** despre fel si fel de lucruri imi spuneti cn vrea sa vina imi spuneti pe ce L mai jucati si imi dati numele vostru sa vad si cn vrea sa vina in trib p sa *** o lista si o sa ii scriu si o sa ii invit
 

DeletedUser4349

ba fratilor vrea cnv sa vina in trib sau nu!Eu vad aici ca ** despre fel si fel de lucruri imi spuneti cn vrea sa vina imi spuneti pe ce L mai jucati si imi dati numele vostru sa vad si cn vrea sa vina in trib p sa *** o lista si o sa ii scriu si o sa ii invit

"ba" sa vorbesti cu parintii tai...de asemenea nu cred ca sunt fratele tau...si poate va fi cineva interesat de "maretul" tau trib abia dupa ce vei invata sa vorbesti fara prescurtari aiurea...si vezi ca oricum aici nu e locul de propaganda pentru triburile de pe L8...va aparea sectiunea aia atunci va aparea si lumea...asa ca ai rabdare si chill down :rolleyes:
 

DeletedUser

Eu ti`as da maxim 15..da creca ma insel..e prea mult..hai sa zicem 13..:(


daca nu o sa aveti 10 academii nu ma bag :mad::mad:
 

DeletedUser4349

b u sti cati ani am eu ma?

dupa cum scrii si sari la gatul meu cu mareata intrebare de copii frustrati "ba tu stii ce varsta am?" eu nu-ti dau mai mult de 12 ani...du-te si joaca-te Counter-Strike ca doar acolo se tem oamenii de cei fraieri ca tine care se cred foarte smecheri...hai go get a life
 

DeletedUser1134

@Counter01 - recrutarea o sa o faci la lumea 8 la sectiunea corespunzatoare;
thread inchis!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus