Trib !||UM!NAT! Ange|s-Demons

  • Autor subiect ionut27andreea
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:) Salut,

Tribul !||UM!NAT! Ange|s-Demons prescurtarea va fi !AD ;x pt toti kre doresc sa intre in trib plasarea va fi in zona Nord-Vest cn doreste sa fie invitat sa trimita un msj la nickul de joc ionut27andreea si va fi invitat cn doreste sa intre in ekipa mea cu noi ideei despre trib poate sa posteze aici si vom ** mai multe astept propuneri.
Bafta tuturor!
P.S : emblema tribului o puteti vedea la profilul meu:D!
 

DeletedUser

Tribul !||UM!NAT! Ange|s-Demons

:) Salut,

Tribul !||UM!NAT! Ange|s-Demons prescurtarea va fi !AD ;x pt toti kre doresc sa intre in trib plasarea va fi in zona Nord-Vest cn doreste sa fie invitat sa trimita un msj la nickul de joc ionut27andreea si va fi invitat cn doreste sa intre in ekipa mea cu noi ideei despre trib poate sa posteze aici si vom vorbi mai multe astept propuneri.
Bafta tuturor!
P.S : emblema tribului o puteti vedea la profilul meu!:D
Scz dar subiectul cel veki a fost blocat nus dc astept aici toate propunerile si toate criticile :D sper sa nu il inkid si pe acesta :)))
 

DeletedUser

oricum teai uita la poza la fel scrie Illuminati asa k am o scuza k am puso cu fundu in sus da e ora 12 juma noaptea:))) deci astp membri propuneri si critici doresc seriozitate kiar *** bat un pic kmpii acum sal si nb tuturor!
 

DeletedUser

sal kred k o s fii singooor in trib .ooorikoom iti dooresc succesuri
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Sa-mi spui care din teme vrei sa pastrezi, desi nu sesisez diferente.

Va reamintesc ca recrutarea/promovarea inainte de inceperea lumilor se face prin infiintarea unei teme la subsectiunea Triburi si membrii / Lumea 16. Faceti anuntul in care descrieti intentiile dvs si atat. Tema se inchide, doritorii vor lua legatura pe privat cu dvs.
 

DeletedUser

Tribul !||UM!NAT! Ange|s-Demons

Pt toti doritori de un trib serios pe lumea 16 Tribul !||UM!NAT! Ange|s-Demons va lua nastere in zona NV cn doreste sa vina msj privat tribul va fi pe termen lung nu un fake trib si fara nestiutori sunt in cautare de oameni seriosi si constructivi si cu spirit de ekipa ast ideeile voastre si criticile va salut:)

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiti sã îl mute sau sa il stearga mai tarziu.

Este deja a 3-a tema a ta cu acest trib ... ramai la una dintre ele, succesul va fi acelasi.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus