TRIB - Vedeti dc am postat aici dak dati clik mai!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sorry ca nu am postat la Triburi si Membri da nu pra stiu c sa fac.
Ce nume pun la trib? Si cine mi se alatura? :)
Yo zik... 2009 Masters... :D
Sau Dark Magic Masters...
C ziceti voi?
 

DeletedUser

Da Madalin2009-iti-rupe-capu merge? :D :D :D
Ai mah e serios.. nu e gluma...
 

DeletedUser

OFN - Organization Full Of Noobs -
cine vrea sa fim un trib in genul lui noob?
haideti mah aici intreb acum cine vrea invitatie?
 

DeletedUser

Eu zik sa il numesti Spam Tribe. Sa nu le dai voie membrilor sa skrie nimik pe forumul intern si sa ii obligi sa posteze doar pe forumul extern.
Sa nu invitzi decat membri cu peste 500 de posturi la categoria spam.
Sa fie limita de varsta 9 ani si jumatate:D
Sa nu ataci decat sate de 12154 puncte k ele au punctaj maxim si nu prea au spatziu in ferma:D
Si sa il faci pe L2 k sa il skot de pe harta:p
Sa-tzi invetzi membrii din trib sa deskida numai threaduri aiurea, absurde, tampite si de-a dreptul idioate.:D
Impreuna vetzi fi o fortza. Mult succes.
 

DeletedUser

Eu zik sa il numesti Spam Tribe. Sa nu le dai voie membrilor sa skrie nimik pe forumul intern si sa ii obligi sa posteze doar pe forumul extern.
Sa nu invitzi decat membri cu peste 500 de posturi la categoria spam.
Sa fie limita de varsta 9 ani si jumatate:D
Sa nu ataci decat sate de 12154 puncte k ele au punctaj maxim si nu prea au spatziu in ferma:D
Si sa il faci pe L2 k sa il skot de pe harta:p
Si sa nu mai deskizi threaduri aiurea, absurde, tampite si de-a dreptul idioate.
Man eu nu vb de spam.. cine naibi vrea invitatie? nimeni ? :mad: :MAD: ma enervati raaau
Si DhaLastWarrior e cel mai noob de aici. eu fac pe lumea TREI, NOOB, tu vrei bataie? :)
HIM is very angry now :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

vreau eu invite:D

(post la cerea lui rockgirl la ea trimiti inviteul)
 

DeletedUser

Man eu nu vb de spam.. cine naibi vrea invitatie? nimeni ? :mad: :MAD: ma enervati raaau
Si DhaLastWarrior e cel mai noob de aici. eu fac pe lumea TREI, NOOB, tu vrei bataie? :)
HIM is very angry now :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
usor madaline nu fii rau: ))
 

DeletedUser

Hai lasa k poate ma aleg cu un avertisment din kauza ta, k mai am unul.
Eu zic sa aiba nume invizibil...:D
 

DeletedUser

Nu Glumesc. Atentie. Poate Dau Mesaj La Moderator Sa Stearga Tot Spamul De Aici :)
 

DeletedUser

Poate Dau Mesaj La Moderator Sa Stearga Tot Spamul De Aici :)

Bine ai facut...

1.1Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

2.1. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiþi sã îl mute mai tarziu.

Nu sterg, inchid.
Te sfatuiesc daca-ti faci trib sa-l postezi la sectiunea "Triburi si membrii" la lumea unde vrei sa infiintezi acel trib.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus