Trib

  • Autor subiect DeletedUser11083
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11083

exceptand tot spamul pe care l-am facut si eu, ce vreau sa fac pe 22 este un trib gen Dictatura Prieteniei...

membrii nu stiu... poate vor fii 30-40, poate vor fi doar 3-4
drepturi nu va avea nimeni
vreo eventuala alianta pe care o voi face, jur ca nu o voi anula decat prin disparitia unuia din cele 2 triburi
eu (SI sper si eventualii CEILALTI :)) ) nu voi parasii Trib -ul decat prin stergerea contului (pentru asta ar trebui si ca cei ce mi se alatura sa nu joace doar la puncte, asta putand la un moment dat sa-i determine sa invoce "motive" pentru plecarea in alt trib...
eu unul nu voi juca la puncte (probabil ca ma va prinde Craciunul tot cu 1 sat ;) )
Spam si Caterinca cat cuprinde...
Incurajarea noilor prietenii ... (cei care m-au mai cunoscut pe alte lumi stiu ca sunt mai "freak" - prieten pan' la capat dar si pe partea celalalta.... - ex. L8 - cred ca doar Axxo16 mai este inca acolo din vechile cunostinte... si probabil pe alte lumi Mari.s, Ralu.f, marioleu (ex. crichardluca), 21Cod, Freelance, ucigasuldepitici, Sarky (Sarky de la Brasov), Shoana9, Murai, etc...)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35664

daca e de spam si caterinca atunci cred ca se instalez si instaleaza si nepotu cu bunica :)) cu una din bunici ca cealalta o rupe cu piter pe unde poate :)) buni oan va fi extrem de incantata de spam si caterinca :D sa vedem , nu stim unde dracu ne ducem si noi, probabil ca la balamuc :))
 

DeletedUser35664

nu, bunica mea nu e si bunica lu fidel castro , a mea e bunica speciala bre :))
 

DeletedUser

pe 21 m-am plictisit...
parca de la primul sat...
intotdeauna ma plictisesc... cel tarziu la 50 de sate...
pe 22 voi juca Melancolic... :)

adica ma voi oprii la un sat de cateva sute de puncte...
... o lunga perioada de timp...

As vrea ca TRIB sa fie un fel de "DBD" (L2)....
sau predecesorul sau... "Kamikaze" ... (K56)

suntem dusmani pe l2!!!!
 

DeletedUser11083

ce mama masii? de cel putin am dat sa faca paladinu', si cand dau pe statuie tot 5 minute si ceva imi arata :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus