Tribal Wars [RO and friends ]

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser706

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۞۩۩۞۩۩۞

Am evitat sa joc in triburi.ro .
Motivele ..?!
Nu conteaza si nici nu intereseaza pe multi ...
Desi am prieteni pe net care jucau in triburi , am preferat sa ma detasez .
Pana acum ...
De ce acum ??
Motivul poate parea stupid , dar cine cunoaste ambitia , orgoliul si mandria mea , pot recunoaste in gest nebunia decizilor mele ..
Motivul :
Pe ultimul speed [ organizat de ro ] un grup de jucatori [ nu pot sa mi dau seama daca erau de pe net sau nu ] au creat un trib numit .net
Tribul a fost un fiasco ...
[Poate nu din vina lor , pentru ca in viziunea mea ..si nu numai ..speed nu etaleaza neaparat valoarea cat timpul disponibil ...dar este o alta discutie]
Baieti au pierdut cu brio ..
Appoi a venit ceea ce ma facut sa organizez acest trib ..
Comentarile jucatorilor de ro
Au aparut comentarii cum ca cei care jucam pe net nu suntem decat niste noobi cu fite ...si ca jucatori de .ro ne pot calca in picioare oricand .
Este foarte posibil sa fi e adevarat ...doar ca vreau sa joc sa ma conving si eu ...
In plus ma deranjat deribil faptul ca a fost asociat numele celor care joaca pe .net cu o infrangere a catorva jucatori pe un speed romanesc .
Mai ales cand se stie clar CA CEI MAI MULTI JUCATORI DE NET NU JOACA PE RO !
Deci pentru a spune ca suntem "varza" cred ca trebuia sa jucam si noi pe aici ..
Eu personal am luat o ca pe un afront ..
Pentru asta voi incerca sa aduc din TW jucatori care m au insotit in RO pe mai multe W , jucatori care au jucat in W chiar daca nu neaparat in RO ...si de ce nu si prieteni de ai lor straini .

Vreau sa vad si eu daca cei care au afirmat ca cei de pe .net sunt supra apreciati , au sau nu dreptate .
Jucatori care au jucat sau joaca in tribul RO pe net sunt invitati sa se alature maine tribului TW .....
Jocul incepe intre orele 11.00 -13.00
Nu ne propunem sa creem academii asa ca numarul de locuri va fi limitat .
Prioritate vor avea jucatorii care au jucat in RO .

Cu acelasi respect
pentru cei care ma cunosc

Aztecul-Iorga

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۞۩۩۞۩۩۞

Daca nu pute ti dovedi ca a ti jucat pe net [numele de user]..........nu cereti invitatii !
Recrutarile se fac pe .net nu pe .ro

MULTUMESC!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus