TribalWars Mega Calculator

DeletedUser23756

TribalWars Mega Calculator, este un program ce permite jucatorilor de Triburile sa beneficieze de mai multe facilitati. Ultima versiune a TW MegaCalc este v3.0. In aceasta sunt incluse:

Distance Calculator - Calculatorul pentru distanta
Aici nu trebuie decat copierea a 2 coordonate in casutele respective. Vi se va afisa timpul pe care il parcurge fiecare unitate. Deasemenea, TW MegaCalc v3.0 permite prin optiunea "Copy to clipboard"

dc.JPG

Unit Requirement Calculator
Aici vi se pot face calcule pentru a determina resursele si timpul necesar pentru a recruta trupele respective.


urc.JPG



Proximity Calculator
Aici veti putea calcula distanta catre satele vecine, deasemenea putand exporta datele in bb-codes.

pc.JPG


Attack Planner
Este un planificator foarte simplu de utilizat iar partea buna a planificatorului este ca nu este limitat la un singur numar de coordonate. O alta utilitate a planificatorului este ca poti salva coordonatele intr-un fisier text pentru a le importa mai tarziu.Deasemenea totul poate fi exportat in bb-codes pentru a ne usura munca.Planificatorul poate permite schimbarea orei serverului cu ora locala.

ap.JPG

Haul Calculator
Aici se pot calcula in urma unui raport de spionaj pentru farming, trupele ce sunt necesare pentru a fi trimise la farmat.

hc.JPG


Farm Space Calculator
Aici va puteti configura un sat si deasemenea trupele ce le veti avea in acest sat

fsc.JPG

Settings:

settings.JPG

Aici se pot stabili setarile lumii, ora zonei, si diferite preferinte.

Link pentru download:
Download here

Nota: - Nu am facut decat sa traduc pagina si sa-i fac un mic test, nu l-am folosit nici eu prea mult.
Cere .NET Framework 3.5 pentru a-l rula.
Enjoy!
icon_basketball.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2748

sunt noob,
deci am instalat progamu , am net framewok 3.5 sp1
daca poate cineva sa-mi explice urmatoarea eroare?

eror2.jpg
 

DeletedUser2748

si apoi Attac Planner
alta eroare
eror3.jpg


ne lamureste cineva ce trebuie sa facem?
 

DeletedUser

da ne ajuta s pe noi cineva?e foarte bun programul dar,si mie imi apare eroarea asta
Hai ca trebuie sa dau un organizat si ma ajuta mult asta!
 

DeletedUser8140

merge dar nu face nimic cat timp iti da eroarea aia, eu am win7 si tot asa imi face, tot dau continue dar degeaba :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

si da sa calculezi distanta dintre 2 sate, ti-o calculeaza? is curios ca si mie imi merge dupa ce dau continue dar nu imi calculeaza nimic
 

DeletedUser8140

si am descarcat net framework 3.5 si cand il instalez la final imi zice Setup Error :))
 

DeletedUser8140

eu am 7-le probabil de aia nu merge, il rezolv eu pana deseara
 

DeletedUser

Windows 7 e prea nou are are bug-uri deocamdata . Incearca Vista sau XP .
 
Sus