TribalWars Mega Calculator

DeletedUser8140

urasc vista, xp-ul imi place dar win 7 e mai bun si suporta chestiile nou aparute, acum bag net framework 4
 

DeletedUser

Mie imi place tare mult cum arata iconitele la Vista :D:p:smile:
Sa ne spui daca iti merge .
 

DeletedUser8140

Asa arata si in windows 7, interfata e asemanatoare cu vista, foarte fain, cu inca cateva chestii in plus, nu merge nici cu net framework 4, am incercat acum ,aceeasi chestie, probabil nu suporta win 7, cine stie, are kernel de linux si poate de aia..
 

DeletedUser

si daca folosesc Linux Ubuntu ce fac? :-S .... si nu imi ziceti cu Wine ca nu merge :(:(:(
 

DeletedUser8140

incearca, nu stiu, eu am zis ca pe windows 7 nu merge, net framework 4.0, net framework 3.5 nici nu se instaleaza pe windows 7...
 

DeletedUser

ne ajuta si pe noi un moderator cu asta?sau cineva?este foarte frumos programul dar da eroare si nu merge!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

In win7 exista optiunea sa rulati in "XP mode" sau ceva de genul, in Ultimate am vazut ca exista de restul versiunilor nu stiu (sincer nu l-am folosit inca :D , prefer XP in original)
 

DeletedUser23756

"Complete TW Mega Calculator

Till now the TribalWars Mega Calculator was only available for World 30. Dash will include a new TribalWars Mega Calculator, completly world independent. Also, you will now be able to open each calculation option in a seperate popup window. This will save time for people trying to play the game at its very best."

Asta este pe site-ul lor, aceasta varianta e inca un proiect.Inca se lucreaza la el.
Cu putina rabdare o sa se rezolve.
PS, nu-mi mai dati mesaje pe privat cu referire la program.
 

DeletedUser

da le merge la mai multi
dar mie nu imi merge sa il instalez si nu stiu dc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e adevarat
inca nu e finalizat si planificatorul de atacuri nu merge..
 

DeletedUser20487

nu mere e interesant dar nu mere cred ca mai treb lucrat la el
 
Sus