TribalWars2. Și apoi?

  • Autor subiect DeletedUser44200
  • Data de început

DeletedUser45675

Negotul cu pp le da sansa celor care nu au bani de bagat in jocul asta sa-si faca rost de premium, asa ca e bine venit.
Noi romanii mereu gasim ceva de comentat, asa cum bagati bai in poker, pariuri sau alte jocuri, asa cum dati banii pe bautura sau tigari sau oricare alt viciu, mi se pare normal sa platiti si aici.
Fiecare dupa cat isi permite, la fel ca in viata, consumi cat iti permiti.

Total aiurea ce zici tu,ce treaba are pokeru,pariurile cu jocul? de acum ai o sansa sa scoti bani,aici ai sansa sa fii foarte injurat daca ajungi locul unu :))
Cred ca fiecare om bea ceva,e ceva ce nu te poti lipsi pe cand de triburile da..
Nu are trebui sa se ia pe premiza "fiecare dupa cum isi permite" e un joc si ar trebui sa avem toti aceiasi posibilitate de a juca
 

DeletedUser38023

Negotul cu pp le da sansa celor care nu au bani de bagat in jocul asta sa-si faca rost de premium, asa ca e bine venit.
Noi romanii mereu gasim ceva de comentat, asa cum bagati bai in poker, pariuri sau alte jocuri, asa cum dati banii pe bautura sau tigari sau oricare alt viciu, mi se pare normal sa platiti si aici.
Fiecare dupa cat isi permite, la fel ca in viata, consumi cat iti permiti.

Nu stiu pe langa ce romani stai tu, dar eu nu cunosc niciun roman care bea, care fumeaza, care baga bani la pariuri.. Poate ca din acest motiv nu mi se pare normal sa investesti bani in triburile..
 

quz0r

member
Scor reacție
144
capture_20140723_181227.png

Până discutaţi voi, eu mă joc :D!

Fiţi isteţi şi rapizi ;)..


Key= 8675375030
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Bă, prima părere?

Am plimbat contul pe 2 laptopuri şi pe o tabletă, iar concluzia e că-mi merge mai bine pe tabletă decât pe browserul de pe laptop.
Prima chestie ce mi-a sărit în ochi, a fost "creşte perioada de protecţie". Bineînţeles, pe bani. A doua chestie ce mi-a sărit în ochi au fost misiunile. Foarte bine structurate pentru începători..

Altă chestie care mi-au trezit interesul, grafica. Pare o filă de poveste şi am pierdut 50 de minute construind fără să-mi dau seama de timpul ce-a trecut. Scroll-ul te ajută să ieşi din sat direct pe hartă, îţi apare timpul rămas până la sosirea atacului tăi în satul vecinului (de barbari, în cazul meu) şi-ţi arată în timp real şi cum fug (exagerată expresie) lăncierii pe hartă..

Pare fain, cu o clasă peste clasicul pe care l-am jucat 7 ani de zile. Aparent.
 

DeletedUser39777

Sa fiu sincer, pe mine ma bate putin dar este interesant.

PS: Nu gasesc nici clasamentul :))
Edit: L-am gasit! :)
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Bravos! Acum poate îţi dai seama şi cum se acceptă invitaţia în trib.. :)))
 

DeletedUser39777

Da, si quz0r v-a dat un key, eu l-am folosit.
Da' ma bate rau :(
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Am fost pe fază şi am prins cheiţa pentru "Beta closed" :). Si am dat-o mai departe pe forum..

Nu-i glumă, Nyx. Presupun că şi tu ştii cum e treaba cu "key-ul".
 

DeletedUser

as fi intrat de curiozitate la inceput Q dar cum am timpul foarte limitat o perioada am renuntat la idee . mai bine folosesc altfel timpul liber pe care il am
 

quz0r

member
Scor reacție
144
capture_20140723_203911.png

Şi paladinul "Guţă" e la plimbare, înarmat cu Toporul lui Thorgard. :D..

Chestie mişto, nouă:

Dacă aveți de gând să fiţi departe și aveţi nevoie de cineva care să aibă grijă de contul dumneavoastră sau dacă doriți să jucaţi împreună cu prietenii sau familia pe un singur cont, puteți utiliza sistemul de cooperare/coplayer. Nu aveți nevoie de partajarea datele contului dvs., doar să invitaţi un alt jucător pe contul dumneavoastră.

Pentru a face acest lucru, deschideţi fereastra de setări din meniul principal. Apoi, comutați la fila cooperaree și introduceți numele de jucător pe care doriți să îl invitați.

După ce jucătorul invitat vizitează ecranul de login, invitația este afișată și poate fi acceptată.

Dar ar trebui prin toate mijloacele să vă asiguraţi că persoana care primeşte invitaţia pe contul dvs. este cineva în care aveți încredere. Din moment ce ei au acces aproape deplin la contul dvs. există un potențial mare pentru ei de a face o mulțime de daune. Puteți lovi cu piciorul în orice moment partenerii de coop.

Tu și partenerii tăi coop puteţi juca simultan pe cont, chiar și cu diferite dispozitive.

Există unele restricții pentru a juca "co", totuși:

Doar 2 jucatori au voie sa se ​​joace împreună pe un singur cont.
În cazul în care partenerii de coop se joacă pe aceeași lume, ei trebuie să fie în același trib.
Dacă părăsiţi tribul, toți partenerii coop sunt eliminaţi din contul dvs..
După ce aţi lăsat un trib, contul dvs. este blocat pentru cooperare timp de 7 zile. Nu puteți invita noi jucători la contul dvs. și, de asemenea, nu te poţi alătura pe un alt cont în timpul perioadei de blocare.
În cazul în care titularul de cont este banat, toți partenerii coop sunt eliminaţi din contul său.
În cazul în care un partener de cont devine banat permanent, slot-ul folosit de el este, de asemenea, blocat permanent!
Partenerii de cont nu au acces la coroanele (pp) dumneavoastră. Dar pot folosi tot ce este în inventarul contului și-şi pot adăuga propriile lor coroane. (pot cumpăra pp doar pentru ei, pentru acelaşi cont, cred.)
 
Sus