Tribul |13|

DeletedUser29055

Acest trib este amplasat in k32 si cel mai important lucru aici este increderea si loialitatea fata de colegii nostrii. Suntem bine organizati cu idei fixe , nu ne lasam calcati in picioare si ripostam cu forta oricarui trib care ne provoaca. Daca te afli in k32 si te crezi in stare , incearca-ti norocul!



Friends 4 Ever

Atunci cand idealurile ti se par
departe,priveste in jur...
prietenii te vor ajuta sa le atingi!
 

DeletedUser

Nu te mai umfla in pene ca nu te crede nimeni :)):D ati pierdut multe sate in favoarea noastra :) (S.P.Q.R) desi suntem inca mici ..si da suntem langa voi si norocul ne-a suras de fiecare data :))

PS : vezi ca se apropie unii jucatori de tine eu zic sa te muti undeva mai sus spre marginea hartii ,ai multe exemple in trib asa ca dute ca vecin langa ei :cool:
Cu stima ,dar tema nu isi avea rostul !

oare acum sa ma astept la niste atacuri ?? =))))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Stai bre linistit ca nu te ataca nimeni :)))

Side 1:
Tribes: -SPQR- A1SPQR
Players:

Side 2:
Tribes: |13| |13|-A |13|-B
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 6
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96,277
Tabăra 2: 21,286
Diferență: 74,991

chart


cine-s astia din |13| ? :confused:
 

DeletedUser34356

Cine-s si aia din -SPQR- ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acest trib este amplasat in k32 si cel mai important lucru aici este increderea si loialitatea fata de colegii nostrii. Suntem bine organizati cu idei fixe , nu ne lasam calcati in picioare si ripostam cu forta oricarui trib care ne provoaca. Daca te afli in k32 si te crezi in stare , incearca-ti norocul!



Friends 4 Ever

Atunci cand idealurile ti se par
departe,priveste in jur...
prietenii te vor ajuta sa le atingi!


vreo legatura cu 13 din l19 ? daca da e posibil sa aveti acelasi sfarsit :(
 

DeletedUser34781

parerea mea e ca nici un trib 13, pe orice lume ar fi, nu poate exista fara 13 :))) (cine stie cunoaste...:)) restul e... can-can... sau poate doar incercari nereusite, de a ne reuni in aceeasi formula...
eu prezic lumea 30.... atunci cica si ade se marita, si mai vedem, o punem la cale la nunta ei:))))))
 
Sus