Tribul Alandala

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe lumea 18 impreuna cu un prienten vom intemeia tribul Alandala
Directia va fi SV
Mai asteptam doritori:Cine doreste sa-mi dea un Pm
Cautam jucatori care vor sa joace in echipa si au putina experienta in acest joc.Momentan suntem in jur de 10
 

DeletedUser

de ce nu cautati jucatori cu experienta mai multa??...

Cautam si jucatori cu experienta..si avem cativa care au ceva experienta in acest joc doar ca jucatorii cu experienta se gasesc greu si este greu sa-i convingi sa ti se alature daca nu-i cunosti.
 

DeletedUser30746

mai bine nu o ziceam nici eo:D

App jucatori cu experienta nu se alatura unui trib care "gata mi se scula o idee ia sa fack si eo trib"

Nu se ajunge asea in top;)
 

DeletedUser

Daca primesc drept de intemeietor,iti aduc tribul pe 1 loc
Ce zici? ;)
 

DeletedUser

Daca primesc drept de intemeietor,iti aduc tribul pe 1 loc
Ce zici? ;)

Cum am precizat:suntem 2 care vor face tribul si trebuie sa ma consult cu celalalt si cu ceilalti 2 care sunt in conducere,dar intemeietor e cam mult un drept de conducator mai ca ar merge daca spui ca ai teluri asa de mari si apoi mai vedem.tu in joc joci cu numele de iurka?
 

DeletedUser

Ma primesti si pe mine?am jucat pe w47 pe server englez...am experienta si stiu jocul.ma iei?pls
 

DeletedUser

Daca primesc drept de intemeietor,iti aduc tribul pe 1 loc
Ce zici? ;)

Este trib de care nu ai facut misto pana acuma pe l 18 ?:D....bad bad iurka

ON TOPIC: Succes domnu' cu tribul! oricum nu prea o sa stea concurenta mult pe l 18 asa ca ai sanse mari de reusita :D
 

DeletedUser

pai pe tine mihaie te primeste la pachet cu mine si baietii daca ajunge iurka intemeietor :)
 

DeletedUser

:))

pai pe tine mihaie te primeste la pachet cu mine si baietii daca ajunge iurka intemeietor :)

eu am dubla personalitate si o sa intru cu numele Dj.Misu23 in trib cu iurka, iar pentru fiecare trib care mai e pe L18 imi fac cont si intru la ei.

Ex: Dj.Misu23 v.2 va fi intr-un trib, Dj.Misu23 v.3 in altul, Dj.Misu23 v.4 in altul...
ps: o sa fiu spion in toate triburile de pe L18...sa vad ce barfesc despre noi.
 

DeletedUser

Daca imi dai drept de intemeietor iti aduc 40 oameni in trib
Pentru drept de conducator aduc doar 10
E o diferenta... :rolleyes:
 

DeletedUser

pai daca erau priteni lui ce trebuia sa-i zic ? Ii vedeam in trib daca nu miscau nimic Ii dadeeam afara
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus