Tribul amazoanelor"XENA"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut cu respect pe toata lumea,am infintzat un trib si va astept pe toti mai ales pe doamne si d-soare.:DXENA
 

DeletedUser

care este norokosu' sau "insamantzatorul" ? --> din cate tzin yo minte orice trib de amazoane avea cate unu' care sa le perpetueze genele amazoanelor... :)

8-> norokosu' 8->
 

DeletedUser

As dori si eu un raspuns la intrebare asta: Exista cazuri de persoane care intra pe forum si apoi se duc intr-un anumit trib caruia i s-a facut reclama? Eu unul nu cred. Consider ca totul functioneaza direct in joc , legatura fiind luata prin mesaje personale sau trimitere directa de invitatie.
 

DeletedUser

As dori si eu un raspuns la intrebare asta: Exista cazuri de persoane care intra pe forum si apoi se duc intr-un anumit trib caruia i s-a facut reclama? Eu unul nu cred. Consider ca totul functioneaza direct in joc , legatura fiind luata prin mesaje personale sau trimitere directa de invitatie.

sa stii k sunt oameni care gasesc oferte de triburi aici ... dar nici un trib nu stie sa'shi treaca oferta...

un exemplu' de oferta:


Trib bun ... pozitzionat pe locul: XX, suntem primii pe Kxx...

Cautam oameni care sa ne ajute, oameni activi, dorim sa ne consolidam pozitzia shi putem s'o facem doar cu ajutorul dumneavoastra...
Va rog sa luatzi in considerare cele mentionate mai sus ... si sa imi comunicatzi aici daca doritzi sa facetzi parte din tribul nostru...

(asa ceva... da...) ... nu balarii gen:
Frate!! AM TRIB!!! Cine vine ?

-Mergea ceva de genu-

Care e din Bucuresti, Ploiesti, Timishoara, etc... shi vine la mine in trib are o sticla de wisky de la mine ... asa probabil m'ash baga shi yo ^^
 

DeletedUser

Triburi şi membri
Aici poţi căuta un trib sau un membru nou. Nu ai voie să răspunzi. Te rog să contactezi începătorul discuţiei în joc.
Mi se pare mie sau cineva n-a citit ce scrie aici?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus