Tribul Angels

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Descrierea Tribului Angels:

Cu ocazia deschiderii acestei lumi noi (lumea 13) as vrea sa va prezint un nou trib care isi va face aparitia,numele tribului va fi Angels.
Tribul Angels isi va incepe activitatea maine in data de 23.04.2009 la ora 15.00 fix in partea de Nord-Vest a hartii.

Obiective:

Obiectivele tribului sunt simple si foarte clare dominarea cu orice pret a hartii si distrugerea oricarui alt trib care il vom intalni in calea noatra.

Structura tribului:

Tribul va avea un regulament foarte strict si care va fi obligatoriu de urmat.
Organizarea va fi de asemenea una foarte stricta demna pentru aspiratiile inalte pe care doreste acest trib sa le atinga.
Dorim sa formam un trib competitiv care care sa poate face fata oricarei provocari de pe lumea 13.

Prezentarea intemeietorului:

Numele meu de joc este AdrianRO si sunt sigur ca nu ati auzit de mine de fapt acest cont a fost facut acum 3 zile.
Am jucat mult timp pe tribalwars si asta este prima data cand voi juca pe .RO.
Vreau sa facem o figura frumoasa pe aceasta noua lume speciala care va avea viteza 2,competitia va fi foarte stransa avand in vedere ca o multime de jucatori buni si triburi de elita vor participa pe aceasta lume 13.
Va rog cei care vor sa se alature tribului sa imi scrie aici pe forum sau sa imi trimita un mesaj in joc.
va astept si va urez la toti BAFTA.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22674

dar lumea poate se deschide la 16:00

de unde stii la ce ora se deschide ca ati stabilit deja ora:|

in rest va urez bft
 

DeletedUser

In cazul acesta vom fi obligati sa facem si noi tribul la ora 16.00 :D:D:D
 

DeletedUser22674

asta e faza ca nu se stie ora poate sa fie dimineata sau amiaza cum vor eii

astept sa va vad fapte de la voi nu vorbe:p din partea voastra:)

bft cu tribu:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu osa il fac la ora 17:00 daca se va descide la ora 17:00 osa fac tribul la ora 19:00 , tat timpul cu 2 ore dupa descidera lumi .
 

DeletedUser

Cum am spus vom face tot posibilul sa ajungem cat mai sus deocamdata mai mult nu putem sa facem pana nu se deschide lumea 13
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus