Tribul anului!

DeletedUser36873

nu fii rau, master

quz0r, interviuri iei doar unei tabere. ce sa zic, ceilalti sunt in silenzio ?
inteleg ca ai prieteni acolo, dar esti moderator.

ca sa revin la subiect, subiectiv, consider ca Lykan se pot numi tribul acestei lumi.
Ca tribul anului, poate as opta pt CIRCUS, ca a cam fost tabacit
dar asta si din vina trecutului lor
La fel si =cu0
primii 3 jucatori la inamici invinsi ca aparator sunt cei din =cu0

sa fac un rezumat.

1.Likan a inceput lumea ca un trib
Circus au inceput cu 7 academii (va mai amintii?)

2.Dezvoltare
Lykan - exclusiv din razboaie, la finalul caruia ni s-au alaturat cate 5-6 jucatori.
Istoria razboaielor
- PCR loc 1 vs Lykan loc 25 - castigator Lykan (cativa din PCR ni s-au alaturat)
- CIR-ul lui tulio ei loc 1, noi loc 4, la final pe langa castigarea razboiului am castigat jucatori ce sunt si azi in top. de aici a inceput alianta cu DRQ si wolves
- NH - trib de loc 10
- END - aici circus ne-au solicitat sa ii ajutam in razboiul asta. cand le-am declarat, au facut fuziune cu ei
- RS (familia RS era un fel de familia CIRC - 7 academii) - alaturi de RO si CNii
- RO (locul 1 de atunci) + CIRCUS (mai ramasesera 3 triburi, unul din ele era fostul CNii) + OFF 1si2 VS Lykan1si2 + DRQ + wolves. de amintit e ca Circus ne-au zapacit fostii aliati RO de cap cu vorbe frumoase, dar cand au fost la ananghie, i-au parasit
Primii au cazut RO, apoi OFF care erau multi pe sitter, multi dintre ei intrand in DRQ si wolves
si de aici harta ajunge ca in era recenta.
Lykan + Leon(fostul DRQ) + wolves Vs 1CIRC + GoT + =cu0

dintre toate razboaiele astea, lykanii au inceput un singur razboi, contra LEON care atacasera organziat aliatul comun la ora 4 noaptea, fara o prealabila anuntare

Locul 1 a fost o povara pt orice trib
pt ca toti au dat de lykan, wolves si Drq ( acum Leon)
se pare ca doar CIRCUS a rezitat mai mult de 2-3 luni pe acel loc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44089

wow ...un inamic care nu ma injura si recunoaste ca CIRCUS are un merit .:)

respect colegului inamic .

nu stiu istoria CIRCUS pt ca nu sunt venit decat din martie aici cum am spus si in alte interviuri.
pot sa spun ca in orice razboi oricine va face o alianta/fuziune care sa-l ajute sa treaca mai departe de unele greutati .
nimeni nu face o fuziune cu gandul ca apoi sa-si distruga partenerii .
important e sa fii numeros si puternic si nu slab si singuratic .
dar probabil unii conducatori inca au mentalitate de pubertate si inca isi atribuie merite care nu sunt ale lor.

este foarte usor sa ajungi nr 1 . mai greu este sa te mentii .
am venit si am gasit tribul pe locul 1 . se va inchide lumea sau nu tribul acesta tot pe locul 1 va fi .
cel putin atat cat eu voi conducator aici .


ps : in ciuda a tot ce au incercat dusmanii :
atacuri de la 4 triburi concomitent , ofensiva continua timp de peste 10 luni ,conturi spion,deturnari de jucatori , conturi ,s.a.m.d. tot ce s-a incercat a fost in zadar si tribul din care fac parte a rezistat .
Suntem 46 de membrii si tot suntem peste tribul care va castiga lumea prin adunarea a celor 20 de secrete .
si intr-un picior si cu o mana rupta si tot suntem acolo pe locul 1 .
consider ca merita toti cei care sunt in CIRCUS sa aibe parte de recunostinta celorlalti participanti la lumea 28 si sa faca parte din "Tribul anului "
.
 

DeletedUser

sunteti peste noi la ce ? fuziuni si interne .
abtine-te sa discuti de conturi spion si altele tu , hotule de secrete .

si ca sa fiu on : titlul e onorific si nu incalzeste pe nimeni . daca n-as avea o urma de subiectivism care m-a facut sa aleg lykan as fi ales =0 . nu leon nu circ .
 

DeletedUser43924

1. Circus si Lykan la egalitate. Fiecare are minusurile si plusurile lui.
3. = cu 0 - un trib mic care a rezistat pe harta avand in granita triburi mari ca CNI sau lykan. Si asta o poate dovedi faptul ca suntem printre premianti la inamici invinsi. Ne facem noi mari data viitoare.
 

DeletedUser14364

Familia Lykan. De ce ?

1. Pentru ca a declansat inchiderea lumii;
2. Pentru ca si-a dovedit caracterul in cel mai important moment al anului pe l28, intoarcerea armelor de catre Leon.
 

DeletedUser

sa stii ca am muncit mult pentru asta si nu am intrat pe conturi cu parole ca aliatii vostri sa luam un secret :

992xrs.jpg



nici un trib de pe lumea asta n-a reusit sa ii faca altui trib chestiile alea rosii fata in fata . voi leon ati reusit dar intr-un mod marsav , in cel mai ticalos si rusinos mod cu putinta . ar trebui sa stati doar cum sta strutul cu capul in nisip

si ca sa va spulber voua circarilor ( pentru ca circari ati devenit din cate vad ) visele ca veti reusi astea 12 zile jumatate ramase sa ne luati vreun secret va arat in ce dati ca berbecii ( nu cu berbecii ca aia-s inutili )

veti purta tot timpul cat veti mai folosi aceste id-uri eticheta de 'aia care rup aliantele in mijlocul noptii' ati fost si ramaneti un trib mediocru

406341 Lăncieri
91843 Luptători cu spada
38 Luptători cu toporul
405047 Arcaşi
23033 Spioni
22 Cavalerie uşoară
236819 Cavalerie grea
11079 Catapulte
5 Paladini

241194 Lăncieri
14891 Luptători cu spada
25 Luptători cu toporul
236925 Arcaşi
15177 Spioni
14 Cavalerie uşoară
93917 Cavalerie grea
4 Berbeci
566 Catapulte
4 Paladini

Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 300:13:46 » Informaţii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36873

tribul wolves a fost de la inceput si va ramane pana la sfarsit

"RESPECT casperikz Om cu mult CARACTER SI DEMNITATE cum rar gasesti in ziua de azi!"
citat eliteykz

casperikz a ales sa nu lupte. si si-a castigat respectul. daca lupta, primea altceva :)
 

DeletedUser

mai sunt cativa care merita 'respect' , cei care pentru a-si pastra satele au ales sa mearga din woles in leon . asta dovedeste ce fel de valori au oamenii aia .
 

DeletedUser42304

desi nu se afla in grila de votare,eu votez pt wolves.chiar daca e cel mai rapid mod in care aproape a disparut un trib de pe harta,cei care afirma lucrul asta ar trebui sa stie si modul in care s-a produs acest lucru.
si votul meu merge pt ei deoarece "din cauza" lor se va inchide lumea :p (sper ca se observa ghilimelele de rigoare)
 
Sus