Tribul anului!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44986

Votez Ganja pentru ca de asemenea ca si Woc , Ganja au razboi la 360 de grade , fara portiunea in care se nu se bat cu zion , hai sa zicem un 270 de grade , au jucatori de baza , jucatori in care poti avea incredere , cu care am jucat si pe alte lumi , iar atat timp cat dumnezeu isi organizeaza bine tribul si isi poate aloca timp sa si-l organizeze eu cred ca ganja vor fi pe plus in orice razboi vs ganja.
 

DeletedUser16966

Votez Ganja pentru ca de asemenea ca si Woc , Ganja au razboi la 360 de grade , fara portiunea in care se nu se bat cu zion , hai sa zicem un 270 de grade , au jucatori de baza , jucatori in care poti avea incredere , cu care am jucat si pe alte lumi , iar atat timp cat dumnezeu isi organizeaza bine tribul si isi poate aloca timp sa si-l organizeze eu cred ca ganja vor fi pe plus in orice razboi vs ganja.

ganja vs. ganja? aici iti dau dreptate la interne aveti toate sansele sa castigati, ar fi rusinos sa iesiti pe locul doi dintr-un astfel de razboi. =)))
 

DeletedUser

Respect enorm pentru Woc: conducere , jucatori si seriozitate. S-au instalat inca de la inceput pe primul loc si nu au mai coborat de acolo, si cand spun primul loc nu ma refer doar la puncte ci si la inamici invinsi in atac sau aparare. Conduc detasat, zic eu, si nu este deloc usor avand in vedere opozitia. Nu le este usor pentru ca au si ei puncte vulnerabile dar se tin bine.

Votul meu insa merge la Aka ! pentru nebunia, devotamentul, organizarea si daruirea de care au dat dovada. I-am urmarit inca de la inceputul jocului , de cand conduceam masonul in nord-est iar ei erau doar o mana de jucatori intr-un coltulet al k55. Am apreciat curajul de a se arunca intr-un razboi aparent imposibil impotriva a 2 colosi de atunci: Spam! si PRI (cand spun colosi ma refer la numarul de jucatori si de sate, care daca ar fi fost administrate mai bine de la bun inceput ar fi pus capat razboiului).

Le urez bafta si celorlalte triburi propuse si ma gandesc ca Woc-ul va castiga acest "trofeu" pe care chiar si-l merita (daca nu titlul de cel mai bun trib al anului, macar respectul si recunoasterea celorlalti).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

Respect enorm pentru Woc: conducere , jucatori si seriozitate. S-au instalat inca de la inceput pe primul loc si nu au mai coborat de acolo, si cand spun primul loc nu ma refer doar la puncte ci si la inamici invinsi in atac sau aparare. Conduc detasat, zic eu, si nu este deloc usor avand in vedere opozitia. Nu le este usor pentru ca au si ei puncte vulnerabile dar se tin bine.

Votul meu insa merge la Aka ! pentru nebunia, devotamentul, organizarea si daruirea de care au dat dovada. I-am urmarit inca de la inceputul jocului , de cand conduceam masonul in nord-est iar ei erau doar o mana de jucatori intr-un coltulet al k55. Am apreciat curajul de a se arunca intr-un razboi aparent imposibil impotriva a 2 colosi de atunci: Spam! si PRI (cand spun colosi ma refer la numarul de jucatori si de sate, care daca ar fi fost administrate mai bine de la bun inceput ar fi pus capat razboiului).

Le urez bafta si celorlalte triburi propuse si ma gandesc ca Woc-ul va castiga acest "trofeu" pe care chiar si-l merita (daca nu titlul de cel mai bun trib al anului, macar respectul si recunoasterea celorlalti).



Eh,asta se numeste votat cu argmente

Foarte frumos,toata stima.
 

DeletedUser29130

sa imi dau si eu cu parerea , ca jucator cu ceva ani de triburile in spate . Singurul trib care ar merita denumirea aia ar fi Aka ! , pt activitate , pt sincronizare , pt eficienta , si pt asta se pot vedea atacurile organizate asupra colegilor mei , toate la secunda , nicidecum cum ataca WoC , timp de 3 zile :)) mda .. cu parere de rau , dar asta e adevarul . Ca adversar al lor , tzin sa-i felicit , si bravo lor ca au timpul liber necesar sa faca asta , fata de noi care mai avem si alte lucruri de facut in viata .
 

DeletedUser

Votez cu Aka! pentru ca-s buni si nebuni !
Capric0rn a spus deja totul.
 

DeletedUser44886

Aka!
Un trib cu membrii activi ce stiu sa se inteleaga intre ei , plus o conducere ce stie sa ne uneasca si sa ne coordoneze foarte frumos.
Sarbatori fericite!
 

DeletedUser

votez cu tribul aka pentru ca ei sunt organizati colegiali stiu sa profite de oportunitati si investesc foarte mult timp in acest joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13947

Tribului anului: - Akatsuki
why? :)

  • colegialitate
  • activitate
  • sincronizare pe la organizate
  • respect
  • membrii activi
  • conducere (asa cum ar trebui sa fie peste tot)


Nu votez cu Aka! pentru că fac parte din trib, ci votez cu ei pentru lucrurile de mai sus, pentru că, aşa cum e conducerea cu bune şi cu rele (deşi uneori prea mult "pepsi" strică) au luptat sa ajungă unde au ajuns şi unde sunt acum.
Se ştie că Ak (Mădălin) când intră să joace. joacă şi chiar işi rezervă timpul de a juca.
Deci că, pentru ăl mai activ trib de pe lumea 35, pentru rata de atacuri organizate reuşite (99%), pentru colegialitate si "nebunia" de care o dau "printre degete" eu votez cu Akatsuki.

Sărbători fericite şi La mulţi ani!
 

DeletedUser18063

Tribului anului: - Akatsuki
why? :)

  • colegialitate
  • activitate
  • sincronizare pe la organizate
  • respect
  • membrii activi
  • conducere (asa cum ar trebui sa fie peste tot)


Nu votez cu Aka! pentru că fac parte din trib, ci votez cu ei pentru lucrurile de mai sus, pentru că, aşa cum e conducerea cu bune şi cu rele (deşi uneori prea mult "pepsi" strică) au luptat sa ajungă unde au ajuns şi unde sunt acum.
Se ştie că Ak (Mădălin) când intră să joace. joacă şi chiar işi rezervă timpul de a juca.
Deci că, pentru ăl mai activ trib de pe lumea 35, pentru rata de atacuri organizate reuşite (99%), pentru colegialitate si "nebunia" de care o dau "printre degete" eu votez cu Akatsuki.

Sărbători fericite şi La mulţi ani!


Daca nu noi....atunci cine?!?! :))))
 

DeletedUser13947

tu repede de colo :))
dar na, că dacă se vedea altceva pe hartă vptam cu altcineva..însă, spre deosebire de mulţi care se bat cu "pumnul în piept, că cine sunt ei şi etc." , la noi chiar se observă o schimbare :p
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Au mai rămas 7 zile până la final, nu uitaţi să argumentaţi părerile voastre! :)
 

DeletedUser

Fiecare stie ce a indurat pe aceasta lume asa ca nu prea mai conteaza cine iese..importanta este unitatea de grup.

Sarbatori fericite !
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Câştigători: WOC


Spor la joc în continuare, mulţumesc pentru argumentări.

Topic închis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus