Tribul Black Panters

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul
Black Panters face recrutari , peste 50 pct...cereti-mi invitatie in joc: KenyHD:)
 

DeletedUser8715

@andreiuntaru: Faptul ca ai ajuns senior member, nu inseamna ca nu mai esti un noob cu gura mare. E dreptul lui sa-si prezinte tribul, tu taci si vezi-ti de treaba ta.
 

DeletedUser

Asta am observat si eu..:D are gura mare doar il are pe diaconescu la avatar..:D:)

Bafta cu tribul!!!

NoObilor
 

DeletedUser

=))))))))))
andreiuntaru e cel mai bazat om care a postat aici si mai bine ar fii sa taca n00bi din gura! :)))
 

DeletedUser

=))))))))))
andreiuntaru e cel mai bazat om care a postat aici si mai bine ar fii sa taca n00bi din gura! :)))

Ba nobule.. ai uitat cand facei poze imbracat in femeie si rujat la bot pentru a intra int-un anume trib?? Si tu cum iti permiti sa zici asa ceva cand tu ai abia 13 ani ?? Dute termina de mancat cerialele !!!
 

DeletedUser

Ba nobule.. ai uitat cand facei poze imbracat in femeie si rujat la bot pentru a intra int-un anume trib?? Si tu cum iti permiti sa zici asa ceva cand tu ai abia 13 ani ?? Dute termina de mancat cerialele !!!

Mi-ai adus aminte si acum iar rad prin casa =)))).
 

DeletedUser

sa terminam cu discutiile,mie unul si la inca 2-3 jucatori nu ne pasa ca face el recrutari.

Ce a facut el nu e descriere ,e o recrutare in masa,nu pt asta e topicul asta.

Sa sa inchida topicul
 

DeletedUser

@ andreiuntaru

Atunci de ce se numeste "Triburi si membri"?Poate unii chiar vor sa intre...Dar trebuie sa te introduci si tu in discutie, mai nou te crezi si moderator...
 

DeletedUser

daca va uitati atent , la fiecare discutie cineva care stie despre ce e vorba incepe sa "acuze" in cazul acesta eddypatrascu , iar dupa el , numai n00bi care dau si ei din gura fiindca a dat si al mai mare...in cazul nostru... se vedem mai sus ;)
OT: succes cu tribu :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus