Tribul C~u~l

  • Autor subiect ciupanezu4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

TRIBUL C~U~L


DESCRIEREA TRIBULUI O VOI SCRIE INCLINAT SUBLINIAT SI INGROSAT CA SA PUTETI SARII PESTE EA
Dacã ai întrebãri adreseazã-le coltatu
Textul acesta poate fi modificat de cãtre conducerea tribului. Pentru orice probleme de dezvoltare sau atacuri impotriva voastra luati legatura mai intai cu Generalul vostru
Toti ceilalti membrii din conducerea tribului va stau la dispozitie la orice ora

Distractie placuta
GUVERNATOR
coltatu
GENERAL cvs74ro banditu2peu Moderator forum 1.Dak ai intrat in C~U~L ai la dispozitie 1 ora sa citesti regulamentul si sa decizi dak vrei sa ramai sau nu .Dak vrei sa pleci va fi considerata o plecare amiabila .Dak acea ora trece si tu parasesti tribul fara sa anunti vei fi considerat dusman si vei fi tratat ca atare.

2.Dak am hotarat sa raman in C~U~L voi fi loial si nu-l voi parasi.

3.Toti membrii C~U~L care nu sunt activi sasi lase inlocuitor.

4.Cand un membru al tribului are probleme ceilalti sunt obligati sa il ajute.

5.Nu ii atacam pe aliati,pe cei cu care avem pna-uri.Cel care face asa ceva este exclus din colonie.

6.Spirijinul este trimis de toata colonia (cate 25 de soldati din fiecare.

7.Nu acceptam in colonie membri care nu stiu cum sa se comporte 8.Sunt C~U~Lma mandresc ca sunt Dacii si voi fi unit pana nu voi mai fi pe harta.

9.Sa se faca schimb de resurse intre mebrii tribului si mai putin in afara.

10.Dak un membru al tribului va folosi vocabular vulgar fatza de alt membru al tribului va fi sanctionat.

11.Toti care parasesc tribul Dacii vor deveni dusmanii.

12.Toti membrii tribului sunt obligati sa intre pe forum atunci cand joaca.

13.Membrii care sunt inactivi de 1 saptamana si nu au lasat inlocuitor sau mod de vacantza vor fi exclusi din trib obligatoriu inlocuitorul sa fie din trib.

14.Dak doresti sa parasesti tribul anunta cu 24 de ore inainte altfel vei fi considerat tradator respectiv dusman
... nu am folosit bbcodes pt jukatori ca e plictisitor




cine mai doreste??? cine mai pofteste??
trib infiintai in mare parte in sud estul lumii :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus