Tribul ~EoD~ impotriva lui ociolan

DeletedUser

1 saptamana ai vrut sa spui. fara grija testosule, si tu te muti curand. ociolan a fost numai unul dintre zecile de jucatori care au beneficiat de excursia gratuita pana la marginea hartii, desigur oferita de catre generosii mei membri. :)

tu te lauzi la 3500 pct ale tale???
mie mi-ar fi rusine
 

DeletedUser

marianeeee, Ociolan v-a ingropat pe toti care l-ati atacat...


Partener de discuþie nero2
Titlu salut.. te rog
nero2 în data de 09.12. la ora 20:20dak reclam asta la admini poate sa itzi ichida contul
nero2 în data de 09.12. la ora 20:04schimba numele la satu ala..

nero2 - o sa schimb numele satului cand o sa te rogi in genunchi in IAD... :D
 

DeletedUser1526

asculta omule: pe mine chiar ca nu ma intereseaza punctele. sunt doar de fatada. de o saptamana nu mi-au mai crescut. stii, eu nu-s vanator de puncte, si nu ma intereseaza sa am cat mai multe sate. mai bine ti-ai vedea de treaba. cu cele 30k ale tale, sincer, m-ai spart...
 

DeletedUser

asculta omule: pe mine chiar ca nu ma intereseaza punctele. sunt doar de fatada. de o saptamana nu mi-au mai crescut. stii, eu nu-s vanator de puncte, si nu ma intereseaza sa am cat mai multe sate. mai bine ti-ai vedea de treaba. cu cele 30k ale tale, sincer, m-ai spart...


.....oke..cum zici tu
 

DeletedUser2691

Punctele nu prea conteaza dar fara ele nu poti sa-ti faci armata .. trebuie sa faci cazarma ca sa se regenereze trupele repede.... ferma...resurse ...
 

DeletedUser2368

Gata ma problema e fumata... nu va mai chinuiti atata sa dati reply... :) GG inca odata ociolan... :D
 
Sus