Tribul F.M.

DeletedUser

Acest trib va fi unul zonal bazat pe legaturile de prietenie vechi, va avea un numar limitat de membrii. Am iesit din fostul meu trib BURN nu din cauza dusmanilor sau a luptelor (se poate verifica pe tw`stats daca am pierdut vre`un sat) ce din motive personale ... si pareri diferite asupra jocului !






PS : postul meu este pt a lamuri unele suspiciuni care "persoanele slabe de ingeri" si le vor ridica !
 

DeletedUser

repet .. esti un user sub-mediocru te astept pe camp sa vad de ce esti in stare ... forumistule !
 

DeletedUser8950

mai giulesteanule tu peste tot ai gura mare....:) lasa-i in pace pe cei din f.m. de cand a castigat ~ec~ razboiul parca phx a devenit mai "jupan" nu am dreptate?
 

DeletedUser4932

mai giulesteanule tu peste tot ai gura mare....:) lasa-i in pace pe cei din f.m. de cand a castigat ~ec~ razboiul parca phx a devenit mai "jupan" nu am dreptate?

razboiul nu a fost castigat
BURN s-a metamorfizat si freaca menta acum sub protectia unui amarat de PNA
 

DeletedUser2368

Of Of Of ! Mai baieti cu gura mare, dar creierul mic ! Nu inteleg de ce tot dati reply-uri tampe si fara sens, oricum nici nu stiu de ce dau eu reply, dar daca prostia ar mirosi voi ati fi cele mai imputite persoane ! Tot respectul ! ;)
 

DeletedUser8644

Mda

Mda ...

Am zis ca PHX nu prea s`a vazut in comunicare cu EC si TUA ... in razboiul cu Burn ... si fiulesteanu zice ca i`am jignit tribul ... si pe deasupra ma face si prost ...

Ce om ... ce caracter !
 

DeletedUser4932

Mda ...

Am zis ca PHX nu prea s`a vazut in comunicare cu EC si TUA ... in razboiul cu Burn ... si fiulesteanu zice ca i`am jignit tribul ... si pe deasupra ma face si prost ...

Ce om ... ce caracter !

giulesteanu a comunicat ffff mult mine dak asta se pune :D
restul nush
poate dak vb asa asa s-ar intzelege de minune cu adescu care are aceiasi exprimare libera
 

DeletedUser2368

Eu fost cativa din PHX care au facut ceva in acel razboi ! Se stiu ! Restu niste hahalere care cum era un sat barbar urlau pe forum ca-l rezerva ! :D Asta e foamea de sate ! :D
 

DeletedUser2368

In unele mai mult ca in altele ! ;) Hai ca si asa comentam aiurea ! Numai are sens ! Bafta celor care au ramas ! :D
 

DeletedUser8950

eu le urez succes celor din f.m. si poate in curand va mai aparea un razboi mondial:) pt ca celor 3 triburi "mari" li sa urcat la cap o asa zisa victorie contra burn-ului :)
 

DeletedUser7072

asta ar fi interesant. nu stiu exact cum sunt pozitionati phx fata de ec. da oricum era de anticipat un razboi intre cei 3 membri ai aliantei. nu prea mai era mare lucru de cucerit
 

DeletedUser8950

astia erau mana in mana pe lumea clasica uite cum se intoarce roata :) eu sper ca va fi un razboi frumos fara atacuri la persoana!
 

DeletedUser7072

astia erau mana in mana pe lumea clasica uite cum se intoarce roata :) eu sper ca va fi un razboi frumos fara atacuri la persoana!

tu ai auzit de alianta dintre burn si ec de la inceputul lc? aia din united ar trebui sa inceapa sa-si pazeasca spatele
 

DeletedUser8950

pai eu de putin timp am aflat de triburile cam de vreo 3 -4 luni :) eu m-am referit la phx si ec ca erau mana in mana insa nah sper ca cel mai bun sa castige [daca va fi un razboi]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

tu ai auzit de alianta dintre burn si ec de la inceputul lc? aia din united ar trebui sa inceapa sa-si pazeasca spatele

nu a fost niciodata ~EC~ aliat cu BURN , a fost doar PNA nu alianta .... Burn au avut alianta doar cu ~PHX~ , cand a cerut ~EC~ alianta cu Burn a fost refuzata alianta.
intradevar pana acum ~EC~ a mers mana in mana cu ~PHX~ ... sau cel putin pana sa retras Rhymes.
 
Sus