Tribul FIRE va ureaza La multi ani !!!

  • Autor subiect DeletedUser14754
  • Data de început

DeletedUser14754

Secretul unic pe care-l poseda acest joc si pe care , nimeni , nu vi la dezvaluit, secretul pe care toti il tin ferecat in interior, undeva departe si de care auzim doar in fraza "nu se mai joaca triburile, cum se facea odata", va este dezvaluit acum...

Inainte de a va spune secretul s-a va usurez putin gandurile celor care treceti prin perioade tulburi, sa va dau un sfat ori sa va gasiti un sfat in povestioara pe care o so spun.
Cand numai stiiti incotro v-a indreptati, cand totul in jurul vostru este in ceata, cand toate persoanele din viata reala vi se par straine si cand totul pare in zadar , opriti-va o clipa!
Cauta-ti in interiorul vostru ceea ce va place cel mai mult, cautati adanc, puteti gasi acel ceva in ceea ce ati facut repetat o viata intreaga, ridicati-l la rang de ideal , de vis ,de rezolutie , adaugatii o doza din persoana care veti dori sa fiti, umpleti spatiul gol cu niste princiipii si serviti totul cu o garnitura de lucruri care va fac mare placere si veti descoperi un tel in viata!
Cautarea mea a adus rezultate neasteptate si ca dovada va prezint cateva dovezi :



Veteranul de pe L2


Azi in prag de sarbatoare sa ai grija la mancare,sa nu bagi multe sarmale ca se face PUSCA moale...
Sa ai grija la salata daca vrei s-o vezi sculata,sa nu gusti deloc friptura ca atunci....adio Sula fara prajituri cu nuci daca vrei sa dai la CURCI

Deci....apucate si bea......LA MULTI ANI in PUSCA mea...

:)
Ala de linge Timbre

A trecut inca un an
Fara somn si cu mult calm
Am farmat cat am putut
Trupe multe am facut
Pe Most Wanted i-am batut
Iar pe cativa noi i-am rupt.

Insa astazi e zi mare
Este o pace-ngrozitoare
Semn ca se-ntampla ceva
Chiar acum in viata ta.

Asta cred ca-i semn ceresc
Chiar acum sa chefuiesc
Pentru care eu va spun
La multi ani si un an bun !!

Mircea Radu Bre

Intr-o zii asa frumoasa.
Pacea este nemiloasa.
Cu totii noi chefuim.
Un an nou sarbatorim.

In trib sa auzit un zvon.
Ca ala de linge timbre e un afon.
Pe dusmani ii dovedim.
Folosim si-un sinonim.

Sa va spunem calduros.
La multi ani, si-un an frumos.

Pacatoasa

La Multi Ani fericiti!! Fie ca noul an sa va aduca numai bucurii si sa fie mai bun decat toti cei de pana acum!! :)

Soldatelul de plumb

Noul An sa va gaseasca cu ganduri bune si prieteni dragi si sa va rezerve cele mai mai inalte realizari.

LA MULTI ANI !!!

cu respect

Ala fara gen

Salutare tuturor.

Vreau si eu sa va urez un an bun, la sfarsitul caruia sa va considerati mai impiniti decat acum, un an pe care sa nu il uitati, un an care sa fie marcat nu de pasi, ci de salturi, un an in care sa aveti curajul sa faceti lucrurile asa cum le simtiti si sa va asumati responabilitatea tuturor actiunilor voastre.

In ceea ce priveste jocul, chiar daca nu avem o istorie lunga impreuna, sper ca 2014 sa creeze contextul potrivit pentru a face din Fire un trib mai unit, in care fiecare membru sa se implice, si de care sa simtim cu totii ca apartinem, ne propunem castigarea tuturor razboaielor incepute si dominarea acestui K. (pentru inceput :p )

Un 2014 extraordinar va doresc.

PS: Nu va urcati bauti la volan ;)

Scufita

Eu va urez multa sanatate, fericire si anul nou sa va aduca tot ce va doriti!!! La multi ani!!!


In sfarsit ...dupa cateva cautari , am gasit , cu totii , ceeea ce ne-am dorit, de la nevoile de distractie, de divertisment, de amuzament pana la cautarea unei apropieri de persoane, de entitati individuale fiecare cu caracterul sau unic si special, de prieteni , de persoane dragi, DE O NOUA FAMILIE.
Eu personal nu va doresc doar un an plin de impliniri ci o viata intreaga, un viitor maret si sa fi-ti iubiti si norocosi la fel ca mine.


Si nu in ultimul rand,
RESPECT
MIHAI/kcor99

[video=youtube;16ODtFfdiuc]http://www.youtube.com/watch?v=16ODtFfdiuc[/video]

PS :
CHELOO

-Pe asta nu o mai editez in prastia mea.
 
Sus