Tribul =FRM=

DeletedUser

de la moko ma asteptam.. ca e neexperimentata in ale fermelor.. dar tu? tu ? Noisette?:confused:

Fermele sunt atacate .. nu ataca!!

Trupe care sosesc Sosire
satul lui Noisette modificarea numelui 9:39:25
feriti-va de magarus modificarea numelui
//:mad:
 

DeletedUser

magarii cresc la ferma lordului, care, btw, se lauda ca e farmat.

chiar sunt farmat, dar s-au gasit doua ferme rebele sa ma atace, sa-mi dea emotii:mad: tot timpul cand intru cred ca vine prea bunul meu fermier si incep sa fac curat in sat, sa pregatesc sacii cu grane, dar ti-ai gasit:mad: NERUSINARE!!!!:mad:
 

DeletedUser

de la moko ma asteptam.. ca e neexperimentata in ale fermelor.. dar tu? tu ? Noisette?:confused:

Fermele sunt atacate .. nu ataca!!

Trupe care sosesc Sosire
satul lui Noisette modificarea numelui 9:39:25
feriti-va de magarus modificarea numelui
//:mad:

Eu's o ferma incepatoare :(
Dar mi-am facut o strategie, :D, pentru ca's mica si la inceput de drum, lumea nu prea are ce farma la mine, asa ca de cele mai multe ori nu se oboseste sa ma atace :(. Iar mie-mi place sa fiu o ferma premianta, deci nu trebuie sa precupetesc nici un efort de a-mi umple magaziile, indiferent cum, ca atunci cand vine vecinu sa ma farmeze sa se-ntoarca multumit si sa mai revina si a doua oara!!

Si pe cine sa farmez, daca nu pe voi?! Gresesc undeva ?!
:rolleyes:
 

DeletedUser

Halal ferme avem aici!!!!

Nu numai ca n-am gasit nimic cu care sa ma-ntorc acasa dupa farmat, dar Vokiel mi-a mai si omorat lancierul :mad:!!!

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-11.5%

Moral: 100%

Agresor: moko
Sat: feriti-va de magarus (552|635) K65

Numãr: 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1 0 0 0 0 0 0 0 0


Apãrãtor: Vokiel
Sat: Farm me, all mines to L30 (401|597) K54
Nici unul din luptãtorii tãi nu a supravieþuit. Nu au putut fi luate nici informaþii despre puterea trupelor duºmane.
 

DeletedUser

aveti vreun ritual de initiere? nu de altceva, dar nu mai am rabdare sa driblez lancierii wrath :p
 

DeletedUser

Stai linistita Noazeta, am spun ca primim ferme in trib, nu si noobi ;)

De ce, vrei sa fii singurul n00b din trib, in calitate de intemeiator? Am impresia ca ti-e frica de concurenta...
 

DeletedUser

Mda

pai sa stiii ca cativa din tribul meu iti farmeaza satul,nui asa?:D
 

DeletedUser

ce faceti fermelor, dormiti in lanul de porumb?:) ia trezirea si hai la camp:D
 
Sus