Tribul GD

DeletedUser

Tribul va exista si pe lumea clasica Gd fiind condusa de aceeasi conducere cu mici schimbari!

Loc de dezvoltare k44
 

DeletedUser

o mica intrebare dc mia fost sters postu:confused: :mad:

revin cu aceeasi intrebare si ca si pe postul ce mia fost sters membrii cam cati veti avea
 

DeletedUser

aristokrat, dacã erai atent observai cã la T&M se posteazã doar anunțuri, dupã care topicurile se închid... Postul tãu a ajuns fix în intervalul de timp de la afișarea anunțului pînã la închidere. Poate cã nu sunt eu cel care s-a grãbit. Ce zici ?!
Ah, și înapoi la subiect !
 

DeletedUser

pai postul e la PP din cate vad daca a fost postat la T&M si mutat anterior aici imi cer scuze de ne atentie :D

inca astept raspuns GD mamut sau nu
 

DeletedUser

ink mai trag speranta poate dupa 3 incercari nereusite sor schimba acum:rolleyes:
 

DeletedUser

NU nu vom fi un trib mamut dupa cum am mai zis dar cred ca a fost ster mesajul trebul va avea 600 de membrii facem o organizare si pe viitor va fi o academie eventual cand membrii vor ajunge la 4000 pct pan atunci ramanem asa !
 

DeletedUser

NU nu vom fi un trib mamut dupa cum am mai zis dar cred ca a fost ster mesajul trebul va avea 600 de membrii facem o organizare si pe viitor va fi o academie eventual cand membrii vor ajunge la 4000 pct pan atunci ramanem asa !

:confused: :confused: :confused: :confused: poate sunt eu mai greu de cap de 600 memberii!!! asta ce insemana dugh:rolleyes: la voi mamut de dupa ce trece de 1000 sau cum


declin placut
 

DeletedUser

cum organizezi tu 604 membrii:confused: ia zimi ca poate yos mai prost , da uite iti explic eu nu ai cum , din 600 400 din ei nu ai sa auzi nimic de ei niciodata , din cei 200 care raman "activi" 100 vor posta voarte rar si nu vor trimite suport niciodata , apoi iti mai ramana 100 din care 5 au idee de ce si cum e jocul iar restu vor fi jde capitani de zona vor trimite circulare peste circulare si vor plictisi pe ceilalti iar la sf tot ce ai facut e ferme sau sate nuami bune de nobilat :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Ehh cum a fost organizat GD pe lumea ashea va gi si pe lumea clasica o sa vedeti ca vom ajunge o forta ! PARDON suntem o forta!
 

DeletedUser

Ehh cum a fost organizat GD pe lumea ashea va gi si pe lumea clasica o sa vedeti ca vom ajunge o forta ! PARDON suntem o forta!

aceeasi organizare sper si eu sa fie:D deja stiu cine o sa cada primii;) , mult cunoscuta strategie "toti pe valiusha";) :rolleyes:
 

DeletedUser

Fiecare trib isi aduce in el cati membri vrea , nu isi aduce k ashea vor cei de pe forumul jocului , lasati-ne sa ne dezvoltam in pace , nici nu a aparut bine tribul si voi deja va apucati de barfe
 

DeletedUser

Stii cva BlackLeon ? Nu vb de tribul meu , k tu nici nu ai avut curaj sa te inscrii pe lumea clasica , tu sa vorbesti pt tribul tau , ok ?


Serios?Nu prea stai bine cu informatiile. La tine ca sa te inscrii pe o lume iti trebuie curaj?:D
 

DeletedUser

stiti ceva daca tot ne secati atat o sa fim de 5000 membrii si o sa inghetam lumea clasica ca sa fie ok!
 
Sus