Tribul GD

DeletedUser

O sa vezi ce elita suntem noi mai pe viitor sa avem curtea nobila

Ahh, da ... o sa fiti elita. Tinand cont ca voi si bravii vostri aliati NWO aveti 900 de membri intr-un singur continent (K44) ... cand o sa aveti curtea nobila o sa luati cate un sat, doua (si alea abandonate probabil) iar pe urma o sa va uitati unii la altii si o sa strangeti din buze ca nu mai aveti ce lua. Aia da elita ... 2-3 sate fiecare :rolleyes:. Desi mie personal nu-mi convine, ca o sa am morala mica contra voastra :D.
 

DeletedUser

@macle asa sa faceti curte nobila ca mie mie lene ca imi fac si mie mai usor sa iau sate cu curtea deja facuta :)):)):))
 

DeletedUser

:)Mai baieti mai bine nu mai aberam pe forum ... mai bine jucam si demonstram tot ce am zis aici.Altfel nu avem cum sa dovedim contrariul
 

DeletedUser2697

macle

Ahh, da ... o sa fiti elita. Tinand cont ca voi si bravii vostri aliati NWO aveti 900 de membri intr-un singur continent (K44) ... cand o sa aveti curtea nobila o sa luati cate un sat, doua (si alea abandonate probabil) iar pe urma o sa va uitati unii la altii si o sa strangeti din buze ca nu mai aveti ce lua. Aia da elita ... 2-3 sate fiecare :rolleyes:. Desi mie personal nu-mi convine, ca o sa am morala mica contra voastra :D.

ma baiete dar sa sti ca va pleca membri si in alte triburi nu va sta numai la noi fi calm eu nu ma tem ca nam ce cuceri ma pot duce si al 30 de ori distanta sa cuceresc.
 

DeletedUser

@aquilla nu nu am uitat ca am fost in GD si nici nu am uitat bresele din organizare , lipsa de coordonare , conflictele interioare , politicile de recrutere in masa , suportul pierdut aiurea pe inactivi/low pointers/solo players etc. , lucruri care se intampla si pe LC.

eu fac doar propaganda iar macle ma contacteaza in joc ca nu stiu ce ca de ce am zis ce am zis de GD ma rog nu are rost:rolleyes:
nu cred ca am gresit cu ceva si nici nu am spus nu stiu ce minciuni...
pentru tine (si inca o mana de jucatori)am tot respectul , nu stiu daca e reciproc ca nu am prea avut noi treaba dar stii parerea mea in ce te priveste
 

DeletedUser

stiu care au fost greselile, dar te rog eu pe lumea asta nu mai ataca tribul ptr ca tie nu ti-am facut nimic care sa te supere asa de tare. mai toti suntem suparati ptr ce s-a intamplat pe lumea 1, asta e, viata merge inainte. si eu am respekt ptr tine, nu am uitat ca postai pe forumul dedicat dacilor...
 

DeletedUser

GD nu mia facut nimic si nu am nimic personal cu tribul , e mamut si inevitabil plin de idei unele bune marea majoritatea aiurea e locul unde se ascund cei fara experienta pt protectie si asta ma scoate din minti , mamutii sunt depasiti si ineficienti evolutia ia inlocuit asa sper si eu sa ii mai vad doar la muzee;)
 

DeletedUser2697

macle

Ba ai rabdare ca o sai dam afara pe cei care nu au experinta nu stam cu ei in trib. O sa fim mult mai putini ... dar zic asa daca noua ne place sa avem multi membri ai vro problema fati tribu tau poate sa fie si 2 membri ma doare undeva tu nu trebuie sa ai grija noastra tuti vezi de capu tau noi deal nostru .
 
Sus