Tribul Guerilla cauta noi membri (doar 30 locuri libere)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Grl

iskafel de bagi pe 23?:-" mai facem o inmormantare,un parastas ceva la vreun trib=))
 

DeletedUser

tu vi si imi spui ca undeva pe l10 a existat un trib mare pe .ro..un anume "vm-ec" :))..bine prietene..

Cristi... eu am jucat in vm-ec pe l4... si erau destul de uniti, cand au intrat o parte din aceia de pe l4 stiu ca grasu mi-a dat si mie o invitatie pe mess...

El vroia sa iti spuna ca se poate face un trib frumos si fara a se cunoaste jucatorii intre ei, dar cred ca a omis descutiile pe mess si chiar pe skype, deoarece ma indoiesc ca nu au mai pastrat legatura in nici un fel... iar contraexemplul ar fi eu cu claudiniho care mai barfim pe mess, nu ne cunoastem dar dupa (22-4=18) 18 lumi totusi ne amintim unul de altul... (dar totusi nu am pastrat legatura intre l22 si l4 :)) )
 

DeletedUser8835

eu am intrat in vm-ec in urma anuntului postat la "Triburi si membri" pe L10. Cand am intrat era pe locul 150+ tribul...in cateva saptamani a urcat in top 5, si nu a mai picat...cu membri noi...; eu pe L4 nu am fost in acel trib...doar am fost in acea directie pe harta...

replica mea data lui CCO avea ca scop sa inceteze a mai generaliza; cand ii aud cu TOATE se fac asa..., TOTUL este asa..., NUMAI astfel se procedeaza..., ehhh...nu mai continui, ca se vor simti jigniti majoritatea forumistilor de pe aici...
 

DeletedUser11365

la randul meu cand am intemeiat tribul Spor,am facut-o in urma unei prezentari in prealabil pe forum..de ce?pentru ca nu aveam un grup de prieteni cu care sa ies prin cluburi si mai stiu eu pe unde,care sa vina cu mine fara sa clipeasca(nici nu-mi doream de altfel)...afirmatia mea de mai sus avea o tenta ironica si ii viza pe cei care traiesc prin jocul asta,si care inevitabil au ajuns la un nivel de joc decent..
 

DeletedUser8607

iskafel de bagi pe 23?:-" mai facem o inmormantare,un parastas ceva la vreun trib=))

Vremuri faine, si acuma mai am sutana undeva prin debara..
Nu intru pe 23, poate doar sa vad noile setari. Mi-a atras atentia tema de aici :D.
 

DeletedUser8607

Cristi... eu am jucat in vm-ec pe l4... si erau destul de uniti, cand au intrat o parte din aceia de pe l4 stiu ca grasu mi-a dat si mie o invitatie pe mess...

El vroia sa iti spuna ca se poate face un trib frumos si fara a se cunoaste jucatorii intre ei, dar cred ca a omis descutiile pe mess si chiar pe skype, deoarece ma indoiesc ca nu au mai pastrat legatura in nici un fel... iar contraexemplul ar fi eu cu claudiniho care mai barfim pe mess, nu ne cunoastem dar dupa (22-4=18) 18 lumi totusi ne amintim unul de altul... (dar totusi nu am pastrat legatura intre l22 si l4 :)) )

Pe L4 imi amintesc si eu de ei. Au fost primi dusmani ai tribului.
 

DeletedUser19202

zicea omul care a cunoscut toate triburile mari; doar un exemplu: vm-ec de pe L10...putini se cunosc personal, s-a infiintat cu anunt pe forumul triburile.ro, majoritatea membrilor fiind recrutati dupa infiintare; sa nu mai zic de performanta care a facut-o si pe L4...

pe 10 am jucat si eu in el dar desi ceva rezultate a avut nu pot sa spun ca a fost un trib bun..mai mult recrutari si a profitat de situatie...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus